Všechno napůl, řekly by sice Chobotničky z II. patra, ale tentokrát platí spíše - všechno dvakrát. Jednou v modré barvě a podruhé v růžové. Ať už dekorace, balonky, sladkosti či drinky na přípitek. Všechno vyladěno do nejmenších detailů, aby nikdo do poslední chvíle neuhádl, jestli se slaví holčička, nebo chlapeček.

Tak to vypadalo na párty těhotné Nikol Švantnerové. Speciální »gender reveal party« už totiž z USA doputovala až k nám, a modelka tak mohla slavnostně zjistit, co vlastně nosí pod srdcem - děvče, nebo chlapce?

„Nejkrásnější dáreček k svátku,“ napsala brunetka na instagram k videu, na němž je mejdan k vidění. Zároveň je zachyceno, jak Nikol otvírá speciální krabici a z ní vylétají balonky.... barvy růžové!

Už tedy není pochyb, Švatnerová se svým partnerem, kterého světu příliš neukazuje, budou mít holčičku. Jaké dají dcerce jméno, to je ještě ve hvězdách.

Podle všeho si ale modelka právě děvčátko moc přála. Aspoň to vyplývá z komentáře Míši Ochotské (37) pod příspěvkem: „Gratuluju moooc💝 a ty sis ji tak přála.“ Kateřina Kasanová (23) zase podotkla:  „Strašně moc gratulujeme. A těšíme se na seznamovačky.“ Sama je totiž nyní též v požehnaném stavu.

Video
délka: 02:39.44
Video se připravuje ...

Nikol Švantnerová: Vánoce jsem letos pojala úplně jinak! Co bude místo dárků? Redakce Blesk

Fotogalerie
54 fotografií