"Každodenní modlitby za tento vzácný zázrak," připsala dlouholetá moderátorka České televize k fotce ultrazvuku na svém instagramu.  A přidala emotikon sepnutých rukou - je tedy víc než zřejmé, že v 38 letech jde o vymodlené dítě.

Jak moderátorka přiznala, je v pátém měsíci těhotenství a kvůli covidu a práci musela dlouhou dobu své těhotenství tajit. „Musela jsem to (těhotenství) kvůli práci i zdraví zdiskrétnit, protože to bylo třeba. Byla jsem nemocná, měla jsem covid-19. Teď už ale nemá cenu to skrývat,“ prozradila Expres.cz Tvarůžková.

Spekulací kolem její postavy, zdali  je tlustá, či čeká dítě, už bylo tolik, že šla moderátorka raději s pravdou ven. Společně s manželem si miminko velmi přáli, manžel chtěl dokonce holčičku, takže radost z těhotenství je o to větší. 

V roce 2003 začínala Tvarůžková jako novinářka v nedělníku Nedělní svět. Do České televize nastoupila v roce 2005, když se rozjížděl zpravodajský kanál ČT24. Stala se redaktorkou domácí redakce, specializuje se na problematiku politiky a justice.

VIDEO: Herečka Petra Hřebíčková o svém třetím těhotenství!!

Video
Video se připravuje ...

Herečka Petra Hřebíčková o svém třetím těhotenství Videohub

Fotogalerie
22 fotografií