Po zveřejnění velmi žhavých snímků, které Roman nafotil spolu s Kristýnou Černou, bývalou přítelkyní fotbalisty Jiránka, začala veřejná šuškanda o tom, že Šebrle s půvabnou modelkou musí něco mít.

Ukázalo se, že ale jejich erotické propojení, které z fotek sálá, je jen opravdu hereckým talentem obou pózujících. Šebrle ukončil totiž všechny spekulace rázným vyjádřením na svém instagramu. Kde ale možná omylem propálil žhavou novinku.

"Chtěl bych se ohradit vůči lživým titulkům. Není to moje nová holka, jako ani žádná jiná "nová" holka není. A to i přesto, že už nejsem ženatý."

Ačkoliv je známo, že bývalý desetibojař ukončil se svou manželkou vztah, tak nikdo nevěděl, že právní proces rozvodu konečně dotáhli do konce.

"Bylo to čistě profesní focení! Playboy je prestižní časopis a focení pro něj se neodmítá!" pokračoval.

"Myslím, že fotky splnily účel a jsou lehce provokativní, tak jak to v ikonickém časopisu má být. Jsem poctěn být jako jeden z mála mužů na titulce."

Video
Video se připravuje ...

Šebrle se svojí novou holkou v Playboyi! Podívejte se na ukázku! Playboy

Zdá se, že tedy dvacetileté manželství s Evou Šebrlovou je u konce. Tak uvidíme, s jakou další kráskou po boku se Šebrle příště ukáže.

Fotogalerie
51 fotografií