Režisér Biser Arichtev (46) evidentně nerežíruje svou ženu jen na place, ale hlavní slovo má i doma. „Na předávání Českých slavíků jsem měla připravené šaty od návrhářky, ale Bisi říkal, že jsou krásný, ale možná na někom jiném,“ prozradila hvězda nového romantického seriálu O mě se neboj. Narychlo tak musela poslední den před galavečerem shánět novou róbu v konfekci.

„Tím, že na Slavících nezpívám, tak jsem si říkala, že na to fandění to bude dost reprezentativní,“ doufala Veronika.

Možná by ale udělala lépe, kdyby si prosadila svou a vzala si původně připravený model. Dlouhé modré šaty, které nakonec vynesla, označila totiž módní policie za propadák a z úst kritiků zní, že kdyby se místo Slavíků rozdávaly ceny za nejhorší oblečení, získá Arichteva určitě hlavní cenu.

Úspory jsou pryč

Manželé Arichtevovi před rokem koupili polorozpadlý dům z 19. století, který od té doby renovují. „Padly na to veškeré naše úspory! Ještě že mě Bisi přemluvil, abych hrála v jeho novém seriálu, aspoň něco jsem zase vydělala. On teď natáčí další seriál, kde nehraji, i když nabídku jsem od producentů dostala, tak to možná ještě zvážím,“ netají se herečka.

Video
Video se připravuje ...

Těhotná Arichteva řekla, jaké jméno dítěti vybrala: Tvrdá konkurence pro Bagárovou! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Musí se ohánět

Není se tak čemu divit, že kvůli finanční situaci Biser bere jeden projekt za druhým a Veronika se svým triem 3v1 opět moderuje v rádiu a vymýšlí stále nové produkty. Rčení, že bez práce nejsou koláče, platí v tomto případě dvojnásob.

Fotogalerie
40 fotografií