Zatímco se ve středu už naladil na vánoční atmosféru, když společně s ostatními lidmi čekal na příjezd vánočního kamionu Coca-Coly, dneska už si válí šunky u moře. Tedy v jeho případě, válí svou chloubu na slunci.

Zpěvák Mirai Navrátil se totiž v hotelové zahradě svlékl zcela do naha. „Kosa jak hajzl,“ komemtovali kluci z kapely snímek. Oni na rozdíl od něj ale měli trenky. A naštěstí nebo naneštěstí pro fanynky Miraovu chloubu zakryli ananasem. „Ananas pryč, ananas pryč,“ hlásaly dámy na sociální síti.

Kluci si u moře užívají asi dost legrace, je to také nejspíš poslední letošní dovolená před blížícími se Vánoci. A na ty se zpěvák těší. Ač je poloviční Japonec, v jeho rodině se striktně drží české tradice.

„Chtěl jsem to trochu ozvláštnit a začal jsem vymýšlet, že by na štědrovečerní tabuli nemělo chybět sushi. To mi táta ale rázně zakázal,“ svěřil Blesku Navrátil. Dnes je prý za to rád. „Pro své děti si přeji tu krásnou českou vánoční klasiku. Než ale nějaké budou, je tento čas skvělou příležitostí se zastavit a vidět se s kamarády, na které přes rok nemám moc času,“ dodal zpěvák na rozsvěcení tradičního vánočního kamionu.

 

Fotogalerie
31 fotografií