Mirai není sice profesionálním sportovcem, ale skoro veškerý volný čas tráví sportováním. „Nejvíce mě baví raketové sporty. Když jsem byl mladší, hrál jsem závodně tenis a trávil hodně času na kurtech. V poslední době mě zasáhl trend paddle tenisu, moc lidí ho tady ale zatím nezná,“ prozradil hudebník z Beskyd, který také často a rád chodí po horách.

„V roce 2020, když byl covid a nebylo co dělat, jsem se dokonce hecnul, a absolvoval závod Beskydská sedmička, který je 101 kiláků.“

Mirai navštívil školu v rámci projektu Sazka olympijský víceboj – Trénink s olympioniky. Během dvou hodin tělocviku se hrály různé dynamické a zábavné hry jako třeba ocásky, vytlačovaná nebo šlapaná.

Video
Video se připravuje ...

Zpěvák Mirai Navrátil upřímně: Už dlouho mi bijí biologické hodiny! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Na tělák mám spoustu srandovních vzpomínek. Tak třeba jednou, když jsem byl ve 3. třídě, jsem se z něčeho hrozně radoval a skákal po tělocvičně jako blázen. Vlastně už ani nevím, z čeho jsem byl tak veselý, ale spadl jsem na hubu a natrhl si ji. Tak mi ji pak sešívali, protože jsem měl ústa doslova od ucha k uchu. Nevím, jak je to možný, ale stalo se,“ zavzpomínal s úsměvem Mirai, který byl mezi dětmi ve svém živlu. Jako kdyby mu tikaly biologické hodiny.

„Bijí a dlouho, ale zatím žádné děti nemám. Až to přijde, tak to přijde,“ usmívá se muzikant. 

Fotogalerie
31 fotografií