Všichni ji ze seriálu, jako je Ulice, nebo Modrý kód, znají jako ženskou krev a mlíko. Ale s tím je konec. Marika Procházková je štíhlá jako proutek. 

Zhubla jsem skoro 30 kilo. Využila jsem pandemii k tomu, že jsem se starala o svoje tělo. Jak byly zavřená divadla a nic jsem netočila, tak jsem se konečně vyspala, začala jsem si vařit a pravidelně jíst, hodně chodit pěšky a kila letěly dolů,“ svěřila se Blesku herečka, která je k nepoznání. 

Nohy štíhlé jak laňka, po bříšku ani památky a co víc, v obličeji vypadá jako dívenka. Přitom když někdo v jejím věku shodí tolik kilogramů, tak se to většinou nepěkně odrazí ve tváři. Vypadá ztrhaně, vyniknou víc vrásky... Ale to není případ Mariky. 

Video
Video se připravuje ...

Loučení v Modrém kódu, Vali se rozhodla opustit Rubavu FTV Prima

Asi mám štěstí, ale já se tak neřeším. Pro mě je teď největším štěstím to, že se uzdravila moje maminka, která byla dlouho upoutaná na lůžko. To mě dělá opravdu šťastnou,“ dodala s úsměvem Procházková. Ta na vlastní žádost v roce 2020 odešla ze seriálu Modrý kód.

„Upřímně řečeno, já už jsem nechtěla trávit tolik času v nemocnici, protože si to nosím domů, neumím to dělat jen technicky. A stonala mi i babička, takže jsem hodně času trávila i v opravdové nemocnici,“ uvedla jako hlavní důvod k ukončení působení v seriálu sympatická herečka.

Fotogalerie
27 fotografií