Misař dlouhou dobu tvořil na televizních obrazovkách Primy moderátorskou dvojici s bývalou misskou Gabrielou Laškovou(33). Ale před dvěma a půl lety, kdy začalo nové vysílání Prima CNN News, šel z kola ven. Začal se soukromě věnovat moderování, koučingu a mediálnímu tréninku v mluveném slovu. A daří se mu. 

Před několika hodinami se jeho život navždy změnil, když se poprvé stal otcem!

Video
délka: 01:37.80
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Matěj Misař a jeho první focení se sexy přítelkyní! Thomas Kruchina, Aleš Brunclík

„A toto je dáma, která začala objevovat svět po několika těžkých hodinách plných úsilí své maminky. Baru, nemohu na tebe být pyšnější. Mathilde, mám k tomu životu pár postřehů. Neboj se chyb. Chybuj! Chybuj tak často, jak to bude možné. Chyby tě učí hledat, nacházet, a i když trochu bolí, máš jistotu že tě nezastaví první překážka na cestě, a už vůbec ne ta poslední. Život pak opravdu žiješ a díky tomu utváříš svět podle sebe,“ rozepsal se Matěj. 

„Zkoušej, hledej a sni. Ptej se, ptej se, ptej se. Buď zvídavá a nikdy se nenech odradit. Někdy kolem 10. roku života si řekneme něco o rozhodnutích, která utváří to, kým jsme. Slovy klasika z populární osady na Slovensku: Papež, tedy, Mathilde, vytaj! Já za tebou budu vždy, když to bude bolet. Slibuju,“ dodal novopečený tatínek. 

Fotogalerie
36 fotografií