Matěj Misař, jenž skoro přesně za měsíc oslaví kulaté třicetiny, teď společně se svou partnerkou Barborou prožívá velmi šťastné životní období. Dvojice totiž zveřejnila neskutečně něžné snímky, na nichž se známý moderátor tulí ke své přítelkyni... a kterým dominuje především těhotenské bříško půvabné blondýnky oblečené v růžovém kompletku. Kráska, která si kdysi dávno vydělávala jako go-go tanečnice ve známém klubu, je v jiném stavu!

„Řekli jsme si, že toho máme v životě málo, tak jsme něco přidali,“ uvedl tuhle příjemnou novinku na svém instagramu hrdý nastávající otec. „Jo a taky jsme se přestěhovali, máme se rádi a kráčíme stejnou cestou směrem vzhůru. Takže základ dobrý,“ vtipkoval Misař s nadhledem. „Po kom bude chytré a po kom krásné, nevíme. Jedno ale vím, Báro, budeš úžasná máma. Vím to,“ vyznal se své životní lásce.

VIDEO: Matěj Misař a jeho první focení se sexy přítelkyní! 

Video
délka: 01:37.80
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Matěj Misař a jeho první focení se sexy přítelkyní! Thomas Kruchina, Aleš Brunclík

To, v kolikátém týdnu svého těhotenství se Bára nachází, Misař sice neuvedl, ale zmínil, že „loading… 65 %“ – z čehož se dá odhadnout zhruba pátý měsíc. Pod fotkami se to okamžitě začalo hemžit gratulacemi a přáníčky. „Matěji, moc vám to oběma přeju a držím pěsti!“ vzkázala mu i jeho bývalá parťačka ze zpravodajství Gabriela Lašková (která na rozdíl od něj po přechodu Primy na CNN Prima News zůstala), a svá slova doplnila emotikonem ve tvaru srdíčka.

Aréna hvězd – Největší koncertní bomba už v září 2022! Michal David, Monika Absolonová, Dalibor Janda a spousta dalších. Vstupenky si zajistíte ZDE!

 

Fotogalerie
40 fotografií