Zpěvačka Michaela Nosková má doma s partnerem Jindřichem Čandou už druhou holčičku! Týden to však tajila! Dcera se jim totiž narodila už 16. února v porodnici Mělník. „Závěr těhotenství i porod provázely drobné komplikace, a tak se muselo nakonec přistoupit k operativnímu způsobu porodu,“ říká Nosková s tím, že dcera po narození vážila 3,2 kg a měřila 51 cm.

I proto prý se zveřejněním otáleli do chvíle, než budou mít jistotu, že je všechno v pořádku. Momentálně už jsou zdraví doma. A podle čeho vybrali jméno? „Co se týče jména, velice pečlivě jsme jej zvažovali, hlavně Jindřich se těmito věcmi zabývá, musí přijít, sednout si a mít význam. Jasněnka byla jasná téměř od začátku. Jasna, jak je oficiální tvar jména, evokuje představu čistoty a světla. A druhé jméno Marianne? To je zase Bohem milována. A počáteční písmena Jasna Marianne je zároveň anagram jako Jindřich a Míša,“ vysvětluje Nosková.

Míšino těhotenství

Se svým těhotenstvím se Nosková pochlubila zhruba měsíc poté, co se zasnoubila se svým životním partnerem Jindřichem Čandou. Po celou dobu  požehnaného stavu byla velice štíhlounká, ostatně ani se svým malým pokladem pod srdcem si neupírala pohyb a pravidelně cvičila, a bříško se jí začalo rýsovat až mnohem později. Vlastně až počátkem prosince, tedy na počátku osmého měsíce, se mohla radovat, že je na ní požehnaný stav konečně vidět.

„Připadám si teda jak velryba. Funím jak parní lokomotiva, v noci se otáčím ze strany na stranu snad co minutu, ale jinak mám pocit, že je na mě naše miminko extrémně hodné už teď. A to máme prý přitom ukázkový růst podle křivky,“ svěřila se na instagramu.

VIDEO: Nosková má už 5 měsíců tajemství: Jsem těhotná a v lednu rodím!

Video
délka: 00:38.30
Video se připravuje ...

Nosková má už 5 měsíců tajemství: Jsem těhotná a v lednu rodím! archiv Blesku

Kromě novorozeného má doma Nosková ještě jedno dítko. Z prvního manželství s Janem Horsákem má totiž roztomilou dcerku Elišku (11). Ta přišla na svět v září 2010 pomocí císařského řezu. I když měla zpěvačka naplánovaný porod přirozený, šest dní přenášela a trpěla velkými bolestmi. Lékaři se proto rozhodli k chirurgickému zákroku.

„Na sourozence se Eliška moc těší, ale to ostatně všechny tři děti, které už dohromady s Jindřichem máme,“ zdůrazňovala Nosková, jejíž snoubenec má z předchozího vztahu děti dvě. „Bohužel, kvůli mizernému soudnictví se mnou mé děti nemohly být tak často, jak jsem si přál. Tak teď to bude lepší,“ dušoval se Čanda.

Fotogalerie
62 fotografií