Svatba s velice zámožným pražským hoteliérem Viliamem Sivekem (76), k níž došlo minulý pátek 28. října, byla jen třešničkou na pomyslném dortu jejího bývalého vztahu.

„Partneři by sice měli dělat kompromisy, ale ne věčně,“ vyjádřila se Nicol loni uprostřed prázdnin v rozhovoru pro Život v Česku. V dlouholetém vztahu se stejně starým sportovním manažerem Jaroslavem Kalátem (47) to byla zřejmě ona, kdo stále ustupoval. Ostatně to i potvrdila.

„U nás to máme dané tak, že já beru jako vůdčí osobnost muže, tudíž jsem já tou, která dělá kompromisy,“ přiznala. A vynášela partnera do nebes hlavně jako tátu dětí, ale ne jako svou životní oporu. A dokonce promluvila o tom, že jsou už dospívající synové svědky jejich výměn názorů.

„Jsou ve věku, kdy začínají přemýšlet o dívkách a budoucích partnerkách - je potřeba jim zdravě ukázat, že vztahy nejsou pouze o úsměvu a že mezi partnery jsou občas neshody a konflikty.“

Jiné cesty nebylo

Nicol dokonce už před rokem nakousla téma rozchodu. „Nejsem zastáncem toho, když se partneři rozchází kvůli malichernostem. Pokud ovšem nejde o vážnou situaci a nedochází ve vztahu k šikaně nebo ubližování na zdraví. Tam je jasné, že neexistuje jiná cesta,“ dělala si loni - z pohledu současnosti - půvabná blondýnka možná již dopředu alibi k útěku ze vztahu, o němž se vypráví leccos.

Pro muže a syny zahodila kariéru

Bývala zářivou hvězdou nejsledovanější televize v Česku. Fešná finalistka Miss ČR 1994 moderovala na Nově od konce roku 1997 Sportovní noviny, v letech 1999-2002 s Karlem Voříškem (dnes 59) dokonce i Televizní noviny!

V tom čase také byla několik měsíců partnerkou tehdy nejlepšího hokejisty planety Jaromíra Jágra! Ze dne na den ale z obrazovek zmizela!

„Když je člověk mladý a svobodný, je i hodně odvážný. A já jsem k tomu navíc Střelec. Svůj odchod jsem tehdy v osobním dopise vysvětlila přímo generálnímu řediteli Železnému,“ vzpomínala před časem pro Lifee.cz.

Odešla studovat do Ameriky, po návratu pak ještě rozjížděla pěveckou dráhu. V roce 2007 byla dokonce se svou skupinou nominována v Českém slavíku na Objev roku.

Video
Video se připravuje ...

Lucie Borhyová pro červnové číslo časopisu Dieta Videohub

V té době se ale také stala partnerkou a matkou dětí Jaroslava Kaláta a… Prakticky zmizela ze světa! A zjevně měla problém se v myšlenkách vrátit do minulosti. Když třeba Nova slavila čtvrt století, zdráhala se Lenertová u této příležitosti zavzpomínat.

„Promiňte, partner si nepřeje, abych se vyjadřovala do médií,“ odvětila na dotaz, jak vzpomíná na doby před kamerou. Ale ani nyní, když už to nejspíš nemá zakázané, nechce Nicol mluvit. „Už toho o mně bylo až až,“ odmítla jemně další konverzaci.

Fotogalerie
33 fotografií