Kdo vyrostl na hitech Olympicu, nemohl na premiéře muzikálu Okno mé lásky chybět. Kromě Petra Jandy a baskytaristy Milana Brouma z kapely, se to sálem hemžilo jen samými fanoušky a posluchači z řad slavných. S Jandou přišla jeho manželka Alice a jejich dcerka Rozárka (10), ale také bývalá manželka Martina Jandová. S oběma najednou se zpěvák s láskou objímal.  

„Asi jsem napsal pár pěkných písniček. Děkuju. Nejvíc mě dostala Slzy mé mámy. Tu zpívá Jan Toužimský z Arakainu, to je fakt pecka,“ řekl Blesku dojatý Janda po shlédnutí nového díla.

Pochopitelně nemohl chybět ani autor hudební scény Marcus Tran s partnerkou Martinou Gavriely. Ti pro změnu vzali sebou čtyřletého synka Leea. Chlapec je celá kopie maminky, a může jí dokonce konkurovat délkou blond vlasů, které má až do půlky zad.

Premiéru bedlivě sledoval z balkonu Sagvan Tofi, z hlediště pak moderátorské duo Karel Voříšek a Klára Doležalová, Helena Vondráčková s manželem, Jitka Asterová, hudební producent František Janeček, Bára Basiková, Zdeněk Barták s manželkou, Jakub Smolík s manželkou, Jaroslava Obermaierová se synem a mnoho dalších. Dokonce i hudebník Václav Hybš dorazil o holích.

O zábavu na chodbě divadla se opět postaral Jakub Kohák, který se posilnil láhvovým pivem, jež držel po celou dobu v ruce. A rovnou dvě najednou.

Po premiéře, která si vysloužila dlouhý potlesk, se na baru sešli hlavní hrdinové z jeviště Vojta Drahokoupil, Petr Pecha, ale i rapperka Šarlota či Linda Finková. Ti všichni ze sebe téměř vydali duši a bylo potřeba takový úspěch zapít.

 

Video
délka: 04:00.21
Video se připravuje ...

Petr Janda: Oslava osmdesátin stále trvá! A co ho nejvíc překvapilo? Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Fotogalerie
58 fotografií