Půvabná plavovláska Hana Džurbanová, která si ve světě zábavy pro dospělé říká Rika Fane, si byla podle všeho se zápasníkem Karlosem Vémolou jednu dobu velice blízká. Zatímco on ji poté, co se jejich údajný vztah provalil na veřejnost, nazývá feťačkou a lhářkou, ona zveřejnila jejich společnou konverzaci, v níž ji nejednou zve na rande a vzájemně si posílají různé lechtivé obrázky. To vypadá na něco více nežli jenom na přátelství, co ale mezi nimi bylo doopravdy, ví nejspíš jenom oni dva.

Jisté však je, že si Hana, která se ve svých šestnácti pokusila prorazit v SuperStar 2020, kde se jí podařilo prozpívat až do semifinále, teď poměrně trefně rýpla do Vémolovy manželky Lely Ceterové. Bývalá playmate je totiž příznivkyní umělé krásy a nebojí se zásahů plastické chirurgie - má mnohokrát zvětšované poprsí, upravené rty i nos, takže vypadá málem jako plastiková panenka Barbie od Mattela. Ostatně sám Karlos nejednou prohlásil, že právě tohle preferuje. „Nevím, jestli jsem vadnej, ale čím je holka více nepřirozená, tím víc se mi to líbí,“ svěřil se před časem. 

Video
délka: 00:14.97
Video se připravuje ...

Lela se pochlubila, že Lilinka míří do školky. Instagram

Co v tom případě viděl na Haně, toť otázkou. Krásná pornohvězda je totiž na podobné zásahy ještě dost mladá a ani to zjevně nepotřebuje k tomu, aby měla dostatečné sebevědomí.

Na Instagramu zveřejnila snímek, na kterém smyslně pózuje oděná pouze v černých rafinovaně střižených kalhotkách. Jednou rukou si zakrývá svá přirozená ňadra a vše doplňuje všeříkajícím popiskem: „World without plastic.“ To přeloženo do češtiny znamená „svět bez plastiku“. A to je poměrně jasná ťafka mířená na Lelu, že?

Fotogalerie
51 fotografií