Ovšem o Haně Džurbanové se v posledních dnech mluví kvůli něčemu naprosto něčemu jinému. Rozvířily se totiž spekulace, že Rika Fane si má být blízká se zápasníkem MMA Karlosem Vémolou, který se teprve před nedávnem oženil se svou dlouholetou partnerkou a matkou svých dvou dětí – Lelou Ceterovou.

„Nevím, kdo Hana Džurbanová je. Takže asi těžko. Je to blbost, tu frajerku neznám,“ uvedl Karlos Vémola pro extra.cz. „Já ji vůbec neznám, jen vím, že točí porno a říká si Rika, to, že to je Hana, od vás slyším dnes poprvé," dodal zápasník.

A k nepříjemné situaci se vyjádřila i  jeho manželka Lela. „K této pseudoaféře můžu říct jen tohle. Bohužel je a bude mnoho žen a slečen, které se budou na mém manželovi a mně chtít zviditelnit za každou cenu. Je až neuvěřitelné, jak hluboko dokáže klesnout jen pro pět minut slávy, a je velmi smutné, že to odnáší celá naše rodina. Žádné z těchto slečen nepřeji, aby si něčím takovým musely v životě projít. Dál se k tomu už nebudu vyjadřovat,“ uvedla pro extra.cz.

Sama Hana Džurbanová dlouho mlčela a nechtěla se k této situaci vyjadřovat, jenže možná právě díky vyjádření Lely se rozhodla, že už mlčet nebude. „Tak a teď abych se vyjádřila veřejně i já. Kdybych chtěla parazitovat a vytvořit si „slávu“, tak to udělám hned na začátku, a ne až teď. Článků o mně vyšlo vždycky dost, a tohle mi slávu určitě neudělá. O svých  minut slávy jsem se postarala ve svém prvním videu, a k tomu jsem rozhodně Karlose a Lelu nepotřebovala. Slávu a peníze si úspěšně zvládnu udělat sama. Nepřeju si, aby mě s tímto nadále kdokoliv obtěžoval a šířil tak negativní energii. Mějte se hezky a buďte si věrní,“ uvedla Hana Džurbanová na svém instagramu.

Ovšem kromě svého vyjádření zveřejnila ještě něco docela jiného. Na jejím profilu se objevil i otisk konverzace s Vémolou, která nevypadá, že by se neznali, protože z ní vyplývá například to, kdy Lela odjíždí pryč. „Milá zlatá paní V., tohle přesně jsi udělala před pár lety ty, pamatuješ? Jinak by jsi bez svého manžela byla nula. Takže aby jsi zakryla neštěstí doma, hážeš špínu na holky, za kterými ti manžílek utíká,“ připsala Džurbanová ke zveřejněné konverzaci.

„Kdybych chtěla honit slávu a vymýšlet nějaký fake, tak tohle vypustím do světa už dávno. Tři, dva, jedna… Spadla klec, protože lvi přece žerou první, že,“ dodala a je tak jasné, že vyjádření Karlose a Lely se jí dotkla.

Video
délka: 00:05.87
Video se připravuje ...

Novomanželé Vémolovi si zatančili na píseň I Will Always Love You. Instagram

Fotogalerie
67 fotografií