Režisér, scenárista a hlavní postava pohádky v jedné osobě Jan Budař se nestačil divit, kolik lidí o jeho film projevilo zájem. Není také divu, před kameru postavil elitní herce jako Bolka Polívku, Vladimíra Javorského, Ondřeje Vetchého, Arabelu Janu Nagyovou či Veroniku Khek Kubařovou.

Právě ona byla jednou z nejkrásnějších hvězd večera. U boku pak měla celý večer malého chlapce, jenž ve filmu hraje mladého "mamánka" Budaře. Pozornost si ale přilákala i díky stříbrným kozačkám alias hromnicím ze slavného filmu Bota jménem Melichar, které k černým šatům obula. 

Pohádku si nenechala ujít ani dokumentaristka, dcera Olga Sommerové a také expřítelkyně Anety Langerové Olga Malířová Špátová, která vůbec poprvé vyvedla na veřejnost svou dcerku Olgu (5), kterou má s kameramanem Janem Malířem. V kinosále je pak doplnila babička Sommerová. 

Krásky Míša Tomešová a Patricie Pagáčová, které ve filmu také hrají, nechaly své ratolesti raději doma. Svou celou rodinu naopak přivedla slavná a nestárnoucí Arabela Jana Nagyová, která zazářila nejen na plátně, ale i na červeném koberci, po kterém tancovala. V kinosále ji pak bedlivě sledovala celá rodina, včetně manžela a dětí. 

Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na premiéru vzali  vnuka Viktora od její dcery Báry. Štěpánek vlastní děti nikdy neměl. 

Video
Video se připravuje ...

Pohádka Jana Budaře Princ Mamánek představuje oficiální upoutávku  Bontonfilm

Fotogalerie
29 fotografií