Středa 24. července 2024
Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub
Oblačno, déšť 23°C

Premiéra Betlémského světla si »posvítila« na vztahy: Kotek i Budař vyvedli tajemné dámy!

/
 • Slavní muži se svými ženami
  10. března 2022 ● 05:00

  Premiéra filmu režiséra Jana Svěráka Betlémské světlo přilákala nejenom herecké hvězdy, ale i jejich partnery. Někteří slavní muži zde své milé ukázali světu dokonce poprvé. 

 • 1.

  Vojta Kotek

  Se svou novou přítelkyní se Vojta Kotek (35) poprvé objevil na karlovarském festivalu loni v srpnu, ale kdo je půvabná brunetka po jeho boku, neprozradil. Netrvalo dlouho a prasklo aspoň její jméno - Radana. 

   

  Měl bych už se usadit a věnovat se víc soukromí, ale mám tolik práce, která mě opravdu baví,“ řekl Blesku na premiéře Kotek. 

   

  Velkou lásku prožil s kolegyní Terezou Voříškovou, dnes Ramba, se kterou chodil dva roky, a rovněž s Berenikou Kohoutovou, s níž to táhl rok a půl. Obě krásky mu ale nakonec přebral jeho kamarád, herec Kryštof Hádek. Posléze mu učarovala exotická bruneta, pak vizážistka Adriana Trpkovič, která momentálně randí s Jiřím Mádlem. Vážnou známost měl i s dcerou sochaře Jaroslava Róny, pohlednou brunetkou Valérií. Seznámili se na oslavě sedmdesátin Jiřího Bartošky a pár tvořili přibližně rok a půl.

   

   

 • 2.

  Jan Budař

  Své soukromí si přísně střeží Jan Budař (44). V minulosti byla jeho velkou láskou cukrářka Iveta Fabešová, pak slovenská zpěvačka Katarína Hasprová

   

  Většinou je na veřejnosti sám, ale Lucernu opouštěl po boku velmi půvabné brunetky. Herec si kvůli roli nechal narůst dlouhé vlasy a na premiéře je měl v culíku. 

 • 3.

  Karel Šíp

  Moderátor oblíbené show Všechnopárty Karel Šíp (76) moc večírkům neholduje, ale Svěrákův film si ujít nenechal. Doprovodila ho o téměř 30 let mladší manželka Iva (47). Bývalá tanečnice je stále velmi štíhlá, ale i v bílých kalhotách bylo vidět, že možná až trochu moc. 

   

  Textařovou první manželkou byla zpěvačka Marcela Holanová (70), která se dlouho s rozchodem nemohla smířit. 

 • 4.

  František Soukup

  Půvabnou blondýnku v brýlích přivedl syn skladatele Ondřeje Soukupa (70) František (38). S Lindou Hodanou má už dokonce tři syny - Maxe (6) a Bartoloměje (4,5) a Františka (3). 

 • 5.

  Zdeněk Svěrák

  Neuvěřitelných 63 let je s manželkou Boženou (86) ženatý dramatik, scenárista, herec, autor písňových textů a spisovatel Zdeněk Svěrák (85). 

  I přes to, že se paní Svěráková momentálně bez berlí neobejde, do Lucerny, kde proběhla premiéra Betlémského světla, přišla. Manžel se o ní láskyplně staral a doprovodil ji domů. 

  VIDEO: Zdeněk Svěrák po pěti letech před kamerou: A zase ze života

  Video
  Video se připravuje ...

  Zdeněk Svěrák po pěti letech před kamerou: A zase ze života Bioscop

  Fotogalerie
  30 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy