Čtvrtek 1. června 2023
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil
Polojasno 25°C

Tři osobnosti státních vyznamenání očima Iny T.: Kultivovanost Gottové i zlobivé silonky Bohdalové!

/
 • Ivana Gottová a Jiřina Bohdalová na předávání státních vyznamenání.
  9. března 2022 ● 05:00

  Dva roky se odkládalo udílení státních vyznamenání. V pondělí večer si dámy přebírající „metály“ velmi dobře promýšlely, v čem na Hrad vyrazí. A rozhodně  neponechaly nic náhodě. Dlouhé tmavé róby byly do detailů promyšlené, Ivana Gottová (46) odhalila ramena, Jiřina Bohdalová (90) zase celá zářila ve flitrovaném kabátku a Anna Kellnerová (25) v úplé robě. prolínané černou krajkou. byly rozhodně doslova zářícími diamanty mezi přítomnými muži v černých oblecích. Jak slavnostní dresscode ohodnotila módní kritička Ina T.?

  Mezi dekorovanými byl in memoriam i vloni tragicky zahynuvší nejbohatší Čech Petr Kellner (†56). Ocenění převzala jeho dcera a parkurová jezdkyně Anna Kellnerová (25). Řád bílého lva také převzala vdova po zpěvákovi Karlu Gottovi Ivana (46). A jedno z vyznamenání též z rukou prezidenta s širokým úsměvem na rtech přebírala herečka Jiřina Bohdalová. Všem přítomným dámám to nesmírně slušelo. A velmi kladně modely ohodnotila i módní kritička Ina T.

 • 1.

  Ivana Gottová

  Ivana Gottová (46): Aristokracie v duchu minimalismu, známka  1

  Řád Bílého lva in memoriam získal jako nejúspěšnější hudební interpret i Karel Gott, za něhož ocenění převzala jako manželka Ivana. Ta pro večer oblékla na míru šitou, morušové hedvábí a šifon kombinující róbu, jež nechává vyznít sošná ramena a sází na půvab a veskrze jednoduchý střih, stejně jako na vysokou kvalitu materiálu. Jemně řasená vlečka, korzetový živůtek a průhledné, paže odhalující rukávy dodávají na rafinovanosti a umocňují notu minimalismu, jenž typu Gottové prospívá. Šperky, které volila a jsou darem od manžela, s řízou vhodně korespondují a jsou fragmentem stvrzujícím žádanou noblesu.

 • 2.

  Anna Kellnerová

  Anna Kellnerová (25): Kultivované podání s dávkou rafinovanosti, známka 1

  Za zvláště vynikající zásluhy o stát v hospodářské oblasti dostal ocenění in memoriam i podnikatel Ing. Petr Kellner. Cenu přebírala jeho dcera, úspěšná sportovkyně a dvojnásobná mistryně České republiky v parkurovém skákání v kategorii juniorů Anna Kellnerová. Ta sáhla po dlouhé černé, štíhlé křivky obtahující róbě, jejíž hluboký výstřih vhodně kryje krajková vsadka, opakující se jako efektní detail i na dlouhých rukávech. Formální, přesto střihově nápadité šaty nepostrádají šmrnc a jsou příkladem, jak se s podobnou, vysoce slavnostní příležitostí vypořádat stylově, přesto kultivovaně.

 • 3.

  Jiřina Bohdalová

  Jiřina Bohdalová (90): Jen s drobnou výtkou, známka 1-

  Pro metál za zvláště vynikající zásluhy o stát v oblasti umění si přišla i legendární herečka, talent prezentující nejen v komediálních, ale taktéž v dramatických polohách, jež si se společenskými outfity ne vždy vhodně poradí. Bohdalová pro etiketou diktovaný ceremoniál tentokrát volila do černé mělké sukně rozvolněné šaty na ramínka, jejíž holé paže vyřešila pod kolena končícím, flitry bohatě posetým, transparentním elegantním kabátkem, který doplnila dvojím, vrstveným perlovým náhrdelníkem, rozbíjející černou plochu. Věku i slavnostní události adekvátní volba je kultivovanou variací, co si zaslouží jen drobnou výtku v podobě tělových silonek v otevřených páskových sandálech. 

  VIDEO: Metál po Zelenského: Projev Miloše Zemana při předávání státních vyznamenání!!

  Video
  délka: 18:23.00
  Video se připravuje ...

  Metál po Zelenského: Projev Miloše Zemana při předávání státních vyznamenání Blesk TV

  Fotogalerie
  36 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 31

JaNat: 14TONY - Po válce tátu Bohdalky zavřeli komunisti, maminka práci neměla, starala se o mladší sestru. Bohdalka se celý roky starala o všechny, makala od rána do noci, jen aby rodinu uživila. Byla to ona kerá platila nájem, živobytí i oblečení a často si sama odřekla od huby, jen aby sestra s maminkou měly co jíst. Tak nekecej nesmysly.

(10. 03. 2022 01:04)

JaNat: Ale Kellnerová je pěkná baba, to se musí nechat. Šaty taky moc krásný.

(10. 03. 2022 00:59)

JaNat: K Ivanuši: Střih byl strašný, vypadala jak na bále. Účes připrdlej, staromódní, vždyt vypadá na 60.

(10. 03. 2022 00:54)

prochaskanamoste: Souhlasím, je nudná, staví se nepřístupně, chybí mi u ní určitá laskavost a vřelost. Jen párkrát jí to slušelo. Většinou ne.

(09. 03. 2022 19:18)

prochaskanamoste: Ono stačí podívat se na 95 letou anglickou panovnici. Má sice poradce, ale to si může paní Bohdalová a Gottová zaplatit taky. Jenže to nesmí být ti naši, včera prodejce zeleniny, dneska kadeřnický nebo oděvní mág !! Páskové boty s otevřenou špičkou jsou nepřijatelné, naprosto mimo. Na nějaké veselejší slavnosti je celebrity nosí ale jsou naboso. To na Hradě a u staré dámy nelze chtít. Musí se s tím vypořádat jinak. Pohodlné, černé, kožené a protlačené lodičky má mít Jiřinka dávno doma, aby ji nic nepřekvapilo, i když má otoky na nohách.

(09. 03. 2022 19:15)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy