Multikino, kde se premiéra promítala, se krásnými ženami jen hemžilo. A zatímco fotografové měli objektivy namířené na hlavní protagonistky Hanu Vagnerovou, Betku Stankovou a Terezu Rychlou, herec Marek Němec měl oči jen pro jednu. 

A to tu svou. „Dnes mě doprovází dobrá nálada a partnerka. Seznámili jsme se v Brně, mají tam dobré kafe,“ žertoval pro Blesk.cz Němec. Z krásné brunetky je celý paf. „Na ženě mě zaujme esprit, oči a smysl pro humor a tyto tři atributy má moje partnerka požehnaně,“ prozradil herec o své nové lásce.

A že je až po uši zamilovaný, předvedl také v hledišti. Jen co k ní doběhl od plátna, kde s ostatními herci film uvedli, začaly něžnosti. Nejprve si jen povídali, ale netrvalo dlouho, jejich hlavy se k sobě blížily, až se Němec na svou brunetku vášnivě vrhnul a začal ji líbat.

Ani ona se ho nemohla nabažit. Když s herci novou komedii představovali, celou dobu si ho fotila a natáčela na mobil, a tak bylo vidět, že se královsky bavila.

Erotické napětí, které mezi nimi panovalo, jim mohla jeho kolegyně Hana Vagnerová (39) jen závidět. Na premiéru totiž dorazila bez přítele. Ten je totiž momentálně ve Francii. I ona je velmi zamilovaná a přála by si, aby to tak zůstalo už napořád.

„Dávno už si neříkám, jestli je to ten pravej. Myslím, že je skvělý, jsem zamilovaná a máme se takhle hezky. Život ukáže, kam to dál povede,“ svěřila se Blesk.cz Vagnerová, kterou si šarmantní Francouz získal svým charakterem a humorem. Herečka se na premiéru vyfikla do šatů od návrhářky Kláry Nademlýnské a k tomu vynesla vegan kabelku. Tu si přivezla ze svých cest v Americe.  

Fotogalerie
43 fotografií