Představitelka pohádkové čarodějnice Bludimíry z Kouzelného měšce nebo krásné novinářky Mony v nové komedii Ženská pomsta, tedy herečka Mahulena Bočanová, v minulosti nejednou prohlásila, že by její život byl bez čtyřnohého psího kamaráda neúplný. A to i přesto, že jí roztomilý „bulík“ Umberto před pár lety například sežral dobrých dvacet tisíc korun z kabelky, které herečka nestihla odnést do banky.

Vzhledem k tomu, že právě tohle plemeno, byť je mírumilovné a vhodné i k dětem, má neblahou pověst bojových psů, všichni se jistě zarazili, když Mahulena sdílela na internet několikavteřinový záběr na spokojeně se olizujícího pejska zacákaného něčím rudým, co nápadně připomínalo krev. Tím spíše vzhledem k mrazivému popisku, jímž Bočanová video opatřila: „Ten soused byl prostě fakt drzej!“

Video
Video se připravuje ...

Mahulena Bočanová si zavařila: Pánové jí posílají své chlouby! Markéta Reinischová

Aby však nedošlo k nějaké mýlce, Mahulena, která je všeobecně známá svým osobitým smyslem pro humor, radši vysvětlila, o co šlo. „Pro ty, co neznáte Umbíka – ukradl z lednice jahodovou marmeládu! A spadla mu na kokos!“ objasnila Bočanová neobvyklé zbarvení svého jinak bílého psíka. 

Provinile se „tvářící“ Umberto tedy ve skutečnosti nikoho nenapadl, ale zato svou paničku pořádně pozlobil...

Fotogalerie
64 fotografií