Tak takhle herečku Kláru Issovou opravdu neznáme! Hvězda snímků Zoufalé ženy dělají zoufalé věci, Známí neznámí či obou dílů pohádkového Anděla Páně, kde se převtělila rovnou do Panny Marie, totiž na stříbrném plátně působí neskutečně křehce, plaše… a cudně. V soukromí ale Klára Issová taková netýkavka a stydlivka nebude! Ba právě naopak, umí se pořádně odvázat!

Aktuálně se tmavovlasá kráska nachází na dovolené v krétském ostrovním městečku Matala a zaslouženého volna si do sytosti užívá. Na instagramu sdílela fotku, která ji zachycuje v dost lechtivé pozici - na pláži, jenom s kloboučkem. Její příznivci se mohou pouze dohadovat, zda má na sobě plavky bez ramínek… anebo se koupe, jak se říká, na Evu.

Video
Video se připravuje ...

Klára Issová kápla božskou o tajemném doprovodu! Jsou spolu už roky. Markéta Reinischová

Jak je to doopravdy, to Issová naznačila v popisku fotky: „So far so good (což přeloženo do češtiny znamená „zatím dobrý“ - pozn. red.). Občas i na divocha, když se najde místo bez lidí. A to je nejlepší,“ libovala si totiž u snímku, jenž vyvolal u Klářiných followerů skutečně nadšené reakce a řadu lajků.

A dokonce i u jejích kolegů z umělecké branže - srdíčko jí poslala třeba herečka Lenka Krobotová (45), Sabina Rojková (25) či Jana Plodková (41), herci Lukáš Langmajer (42) a Jiří Ployhar (46) nebo třeba spisovatelka Martina Formanová (56).

Fotogalerie
59 fotografií