Byl to Mahulenin nápad, aby se to fotilo u ní doma, protože jen pár kilometrů od ní je škola pro hendikepované dětmi. 

Vždy se domluvila hodina s hercem, se kterým bude na fotce, aby se co nejméně zdržely. Všichni moji kolegové byli skvělí a všichni se bavili. Největší obavy jsme měli z Jirky Langmajera, protože u něj člověk nikdy neví, v jaké bude náladě. On je občas takový mrzout, ale nakonec byl největším miláčkem. Langoš byl nesmírně milý a báli jsme se ho zbytečně,“ svěřila se Blesku Bočanová

Snímky na její rozkvetlé zahradě vznikaly pod taktovkou fotografky Lucie Vítkové. Stylingy měla na starost Mahu kamarádka, kostýmní výtvarnice Zuzana Straková a o perfektní tváře se postaral vizážista Pavel Kortan. 

Video
Video se připravuje ...

Mahulena Bočanová si zavařila: Pánové jí posílají své chlouby! Markéta Reinischová

Nejvíc v tomhle směru překvapil Sagi, který si přivezl snad celou skříň oblečení, takže Zuzka neměla skoro žádnou práci. Holky z 3v1 Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva a Martina Pártlová rozesmály celý Buštěhrad. Kačka Brožová si spletla adresu, takže přijela pozdě, ale zase byla nejkrásnější,“ vzpomíná na focení, které se dávalo tři měsíce dohromady, Mahulena. Ta měla na starost občerstvení a pitný režim. 

Ale i jí patří jeden měsíc, stejně jako její dceři Marině, které skvěle sekundoval Marek Vašut

Fotogalerie
56 fotografií