Je snad konec slavné »Jargátě«? Zdá se, že zdravotní problémy bývalé modelky Agáty Hanychové napověděly dost o tom, co se vlastně děje mezi ní a otcem jejího dítěte, Jaromírem Soukupem

Na dotaz Blesku se Soukup ve čtvrtek dušoval, že má Agáta pouze chřipku, a jakékoli další dotazy mají novináři směřovat pouze na ni. Víc o ní mluvit odmítal. Ona mezitím sdílela fotky a videa z nemocnice, na kterých má v ruce kapačku, tváří se utrápeně a vypadá to, že jí vůbec není dobře. 

K nemocné Agátě okamžitě přispěchala maminka Veronika Žilková, která se s dcerou nezapomněla vyfotit – na nemocničním lůžku držela ztrápenou Agátu v náručí a něžně ji hladila po hlavě. O děti se mezitím staral Agátin kamarád Pepa Koudelka. Po Jaromírovi ale po celou dobu nebylo ani vidu, ani slechu.

Když to fanouškům začalo připadat divné, vytasila se v pátek odpoledne Agáta s tvrzením, že za ní Jaromír v nemocnci byl, když jí přinesl z domova pyžamo. Ačkoli ale v nemocnici fotí všechno včetně snídaně, oběda, kapaček, návštěvy maminky i videohovorů se svými dětmi, žádná fotka s Jaromírem neexistuje. Jindy se přitom fotí jako na běžícím páse a společná videa natáčela v létě dokonce i během jízdy na skútru. Kde je chyba?

Soukup na straně Stropnického?

Soukup přitom ve čtvrtek šokoval veřejnost, když veřejně podpořilMartina Stropnického (65) jako možného budoucího prezidenta České republiky. Veronika Žilková ale po ošklivém rozchodu nemůže velvyslanci přijít na jméno a jakoukoliv podporu svého bývalého vnímá jako zabodnutí kudly do zad. Také tento krok proto napovídá, že něco není zcela v pořádku. 

Video
délka: 02:23.38
Video se připravuje ...

Agáta Hanychová: Jak se její děti těší na nového sourozence? David Turek, Elmer Carvalho

Fotogalerie
109 fotografií