Mahulena, která nedávno oslavila 55. narozeniny, se netají tím, že rodina je pro ni nejvíc na světě. Rodiče jí před lety zemřeli, ale samotou netrpí, má dceru Marinu (21) a sestru, která má velkou rodinu. 

I když si své soukromí střeží, dokáže své fanoušky na sociální síti pobavit svými scénkami, které píše sám život. Nedávno to byla konverzace se sestřenkou, kde probíraly, co by si daly k jídlu. „A taky musíme udělat Langoše. Teda langoše. To musím přeposlat Adéle.“ Langoše s velkým L myslely herce Jiřího Langmajera (55), kterému se tak přezdívá a jeho manželkou je Adéla Gondíková, langoš s malým l je jídlo, na které obě zřejmě dostaly chuť. 

VIDEO: Mahulena Bočanová si zavařila: Pánové jí posílají své chlouby!

Video
Video se připravuje ...

Mahulena Bočanová si zavařila: Pánové jí posílají své chlouby! Markéta Reinischová

Kouzlo nechtěného,“ směje se herečka, které se prý podobné věci a dvojsmysly dějí neustále. Bočanová je momentálně nezadaná a prý to tak už zůstane. „Jsem velmi silná osobnost a není jednoduché se mnou žít. Jak pro mé partnery, tak i pro mě samotnou. To už dnes vím, a proto si na svém svobodném životě už trvám. Vyhovuje to mně i mému okolí. Tím odpověď na partnerství uzavírám,“ tvrdí herečka. 

Fotogalerie
58 fotografií