„Někdo mi ukradl peníze z účtu. Kdybych neměla zrovna v ruce mobil, měla bych tam teď nulu,“ svěřila se na sociální síti někdejší moderátorka hlavní zpravodajské relace České televize Události Světlana Witowská. Jak sama přiznala, není jí jasné, jak se to mohlo stát. „Nejspíš mi někde někdo zkopíroval debetní kartu. Ale netuším, kdy a kde. Používám kartu v mobilu, do bankomatu ani do terminálu už jsem ji dlouho nevložila…“ podivovala se.

Toho, že na jejím účtu dochází k nějaké podivné manipulaci s penězi, si bývalá manželka sportovního komentátora Roberta Záruby (55) všimla ihned. „Najednou mi mobil hlásil jednu platbu k autorizaci za druhou… A i když jsem platby, které mi chodily v rychlém sledu za sebou, zamítla, než jsem blokla kartu, nějaké prošly. Řeším to s bankou. Nechápu,“ posteskla si moderátorka, která je prý jinak dost opatrná, co se nákupů skrze internet týče, a všude, kde to jde, se snaží platit bezkontaktně.

Video
délka: 26:13.44
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: Háklivost Witowské na kritiku mě mrzí, říká po hádce porotce Just. Jiří Marek

Banku prý Witowská kontaktovala „už během částečně úspěšného pokusu o krádež peněz“, samozřejmě došla i na policii. Na twitteru jim potom poděkovala „za lidský a profesionální způsob“ a zmínila, že jejich služebna rozhodně není ideálním místem, kde by člověk chtěl strávit odpoledne…

„Pracovní prostředí obvodního oddělení těm klukům a holkám fakt nezávidím. A jít tam během 4 hodin a 15 minut 2x na toaletu je zážitek,“ rýpla si.

Fotogalerie
49 fotografií