Anežka Rusevová se na sociální síti ukázala v topíku, co odhaloval její trup, a moc jí to slušelo. Shodila totiž 20 kilogramů, volné oblečení vyměnila za upnutější modely - a už se nestydí ukázat bříško. Vzhledem k tomu, že se nyní všichni pídí po tom, jak se jí podařilo takhle zázračně zhubnout, šla s pravdou ven a odhalila své „tajemství“. „Je to skoro rok, co jsem se rozhodla, že zhubnu! Najednou to přišlo! Prostě mě ty pneumatiky na břiše začaly dost obtěžovat!“ napsala otevřeně na instagram.

„Přestala jsem se cítit hezky a začala vidět, co jsem dřív vidět asi nechtěla.“ Jak sama uvádí, vždycky byla holka „krev a mlíko“. „Ale najednou jsem se ocitla v kategorii 'michelin neboli mišelín'. Uvědomila jsem si, že když s tím něco neudělám teď, za 10 let to půjde ještě hůř!“ S pomocí nutriční poradkyně, na kterou ji odkázali kolegové ze seriálu Ulice, konkrétně Jan Řezníček (32) a Václav Svoboda (58), se pustila do shazování kil.

Video
délka: 02:07.48
Video se připravuje ...

Vendula z Ulice Anežka Rusevová: Dvacet kilo je dole a už je nechci zpátky videohub

„Ano, začátek, jako všechny začátky, byl těžký. Ale udělala jsem si z hubnutí takový 'projekt'. Pochopila jsem, že toho musím v hlavě hodně přenastavit a on to pak pochopil i můj metabolismus! Šikovnej,“ pochvalovala si herečka, která zároveň přiznává, že nejedla zrovna ideálně - pila prý „hektolitry coca-coly“ a jedla „Mekáče a tisíce rohlíků“„Myslela jsem si, že zhubnu třeba 5 kilo a budu ráda! Znám se, ne?! Jenže já když se na druhou stranu do něčeho pustím… Najednou to šlo samo!“

Naordinovala si nízkosacharidovou dietu a kila ubývala. Rusevová však připouští, že i když se i nadále bude snažit krotit ve svém stravování, občas si zahřeší. „Nejsem dokonalá a jsem člověk chybující. Jasně, že si dám pizzu, když na ni mám chuť!“ přiznala kajícně. Přesto má však jasno: „Dnes už vím, že těch 20 kilo nikdy zpátky přibrat nechci. Už ne. A to je můj cíl! Mám pocit, jako bych s těmi ztracenými kily omládla o 20 let!“ pochvaluje si spokojeně.

Fotogalerie
37 fotografií