Rok 2006 byl pro plavovlasou Taťánu Kuchařovou velmi úspěšným. Nejenom, že se stala Miss České republiky, ale také zvítězila v soutěži Miss World, která se konala ve Varšavě. Byla tak první vítězkou nejstarší světové soutěže krásy z České republiky, a sama to dnes hodnotí jako „okamžik, který jí navždycky změnil život“. Své vítězství připomněla koncem září, kdy uplynulo neskutečných 16 let od té chvíle. „Děkuju všem, co ve mně viděli naději mnohem dřív, než já sama…“ uvedla k videu, které sdílela na sociálních sítích.

To ji zachycovalo v momentě, kdy bylo vyhlášeno její jméno... i záběry z dob pozdějších - například když založila Nadaci Krása pomoci, která se dlouhodobě zaměřila na pomoc seniorům, či se stala ambasadorkou Cílů udržitelného rozvoje v rámci agendy OSN. Také se díky svému postavení mohla setkat s řadou celebrit a významných politiků, od Václava Havla (†75) přes Madeleine Albrightovou (†84) až třeba po francouzského herce Pierra Richarda (88). Není pochyb, že svého vlivu využila tím nejlepším možným způsobem.

Video
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Upřímná zpověď Taťány Kuchařové: Pracovali jsme na miminku a on mě podváděl s Písařovicovou! Markéta Reinischová

Kromě toho sdílela i motivační citát amerického spisovatele Richarda Bacha: „Nikdy ti není dán sen, aniž by ti zároveň nebyla dána moc jej uskutečnit.“ A to je, v jejím případě rozhodně, pravdou. Jen je smutné, že i když je půvabná a úspěšná, v osobním životě se jí nedaří. Přestože toužila po miminku, dočkala se rozvodu. Jenom krátce po „druhé“ veselce s manželem, hudebníkem Ondřejem Brzobohatým (39), tedy po takzvaném slavnostním obnovením manželského slibu, následoval drsný rozchod. Muzikant teď aktuálně randí s moderátorkou Danielou Písařovicovou (43).

Titul nejkrásnější ženy světa neudělal dojem ani na její bývalou tchyni, herečku Hanu Gregorovou (70). „Nechci to shazovat, ale pro mě Miss World neznamená, že je to značka něčeho kvalitního,“ rýpla si do synovy partnerky v době, kdy to ještě mezi dnes již bývalými manžely bylo vše zalité sluncem. Na instagramu se však Taťána dočkala celé řady obdivných komentářů a takzvaných „lajků“. Všichni se shodovali především na jediném: že je tato slavná blondýnka čím dál krásnější. A s tím rozhodně nelze nesouhlasit.

Fotogalerie
130 fotografií