Táňa už se vyjádřila k rozpadlému vztahu s Ondřejem Brzobohatým (39), kdy jejich manželství nazvala toxickým a Ondru patologickým lhářem.

„Do poslední chvíle to byly jenom patologické lži. To na tom bylo šokující, že po osmi letech, kdy někomu věříš a někoho miluješ se vším všudy, i s těmi temnými stránkami, najednou přijde takovýto úplný zlom. Ještě je to čerstvé, chce to nějaký čas,“ svěřila se v reportáži v ShowTime. Ondřej slova své exmanželky nekomentoval. Podle posledních informací má už jiné starosti, a to nový vztah s moderátorkou Danielou Písařovicovou (43).

Kuchařová po prasknutí románku svého exmanžela skočila do letadla a odletěla do Itálie. Dnes si ale našla čas na odpovědi svých fanoušků, kterých má na instagramu téměř 280 tisíc.

VIDEO: Prohlášení Kuchařové o rozchodu s Brzobohatým: Nedávno se mnou obnovil manželský slib!

Video
Video se připravuje ...

Prohlášení Kuchařové o rozchodu s Brzobohatým: Nedávno se mnou obnovil manželský slib! FTV Prima

Všechny zajímalo, zda je momentálně šťastná. „Pracuje se na tom… Dnes už vím, že zdánlivá ztráta může být velkým ziskem (a nemyslím tím finančním),“ tvrdí misska, která potvrdila, že je momentálně singl. „Nepotřebuji vytloukat klín klínem.“

A kde se blondýnka vidí za pět let? „Po boku milujícího partnera - opravdovýho parťáka do života, a dvě děti… a stále tak pracovitá jako doposud,“ přeje si Táňa.

Fotogalerie
55 fotografií