Herečka Dagmar Havlová, co se zapsala do srdcí televizních diváků jako zločin vyšetřující Holka na zabití, anebo jako praštěná Dana v Holkách z porcelánu, na sociálních sítích pořádně vyděsila své fanoušky. Sdílela totiž fotku, která zachycuje její pravou nohu uvězněnou v dlaze... a svěřila se, že měla nehodu. „Únava, moc práce, málo spánku a je to tady. Zlomenina na kotníku,“ popsala na instagramu, kterak si zranění přivodila.

„Včera na celkem rovném mostě v teniskách jsem si zvrtla kotník. Most, klenoucí se od Letohrádku královny Anny přes Chotkovu silnici nechal ze soukromých peněz postavit můj muž, podle návrhu Bořka Šípka. V rámci projektů naší Nadace. Je to znamení 'zastav se?' Paradoxní, že zrovna na tomto mostě,“ zamyslela se bývalá manželka zesnulého exprezidenta Václava Havla (†75).

Video
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Dagmar Havlová exkluzivně pro Blesk: Přejídání kvůli stresu a dohoda s krejčovou! 

„Už ani nevyzvedávám nové ortézy a berle. Beru ty staré. Pochopí to jen další workoholik,“ povzdechla si tato dáma, co žije velmi aktivně, a proto pro ni bude nyní ono zpomalení jistě velkým nezvykem. 

Především ale musí rušit naplánovaný program. V sobotu měla předávat šek za Nadaci Dagmar a Václava Havlových Vize 97 v rámci festivalu Zlatá Praha. „Za týden mě čeká kontrola, a pak uvidíme, co bude dál,“ řekla Blesku Havlová.

Nezbývá však nic jiného než jí popřát brzké uzdravení - tak jako to teď dělají skrze internet desítky jejích fanoušků. A také kolegů a kolegyň z umělecké branže - například herečka Kristýna Hrušínská (37) či moderátor Jan Musil (55).

Fotogalerie
75 fotografií