Celý den byla kvůli pietě za milovanou Hanku v černé, ale tu večer vyměnila za sytě růžovou. Přijala totiž pozvání na celosvětové finále Elite Model Look, které se tradičně koná ve Španělském sále na Pražském hradě. 

Velmi ráda jsem přijala pozvání od ředitele Elite Saši Jányho a nechala se obléct od sourozenců Ponerových. Nejenom, že mi ušili šaty na míru, ale i ze stejné látky vyrobili kabelku. Cítím se skvěle,“ řekla Blesku usměvavá Dagmar Havlová, která s sebou měla garde. 

To je můj adoptivní syn Karolko. Jsem ráda, že tady může být se mnou,“ šokovala bývalá první dáma. Ale jak se záhy ukázalo, adoptivní je jen slovně, mladý muž (15) je totiž synem její kamarádky Zuzany Augustin Poláčkové, které Dagmar nedávno byla na velkolepé oslavě 40. narozenin na zahradu zámku Bon Repos. 

Video
délka: 00:49.36
Video se připravuje ...

Havlová běžela z karu za Zagorovou (†75) rovnou na Hrad! Úsměv, růžová róba a adoptivní syn Markéta Reinischová

Karol má samozřejmě tatínka, a tím je manžel Simony Krainové (49) podnikatel Karel Vágner (46), který se Zuzanou žil před svou nynější ženou. 

Dospívající vnuk hudebního skladatele Karla Vágnera (80) nepřišel jen jako doprovod Havlové, ale v zádech měl  svou maminku a její kamarádky Moniku Babišovou (48) a slovenskou fotografku Petru Ficovou. 

Partička včetně Karola se po celý večer skvěle bavila v první řadě pod zrcadlovým pódiem, kde večerem provázel vítěz poslední SuperStar Adam Pavlovčin (26). Moderoval v angličtině, protože šlo o celosvětové finále, které vyhrála Majda John Peter z Jižního Súdánu a vítězem mezi chlapci se stal Španěl Sergi Shan.

Fotogalerie
81 fotografií