Svou lásku požádal Ondřej o ruku v nejvyšším mrakodrapu Velké Británie s nádherným výhledem a všechno si pečlivě zdokumentoval.

Snažím se to zaznamenat, aspoň abychom měli památku. Co se stalo na tomhle místě?“ ptá se moderátor ve videu. „Požádal jsi mě o ruku,“ odpovídá jeho partnerka. „Požádal jsem tě o ruku? To jsem blázen?!“ vtipkuje jako vždy Ondřej. „To nejsi blázen, asi mě neskutečně miluješ,“ komentuje to budoucí paní Sokolová. „Jsem blázen, do tebe!“ vyzná se z citů herec, který video na sociální síti zveřejnil v dubnu 2020. 

Snoubenci měli plán, že si ANO řeknou v jedné z kaplí v Las Vegas. Bohužel se tak doposud nestalo, protože přišla pandemie covidu a bylo velmi komplikované za velkou louži odletět. 

Video
Video se připravuje ...

Ondřej Sokol: O dramatickém natáčení na Slovensku Redakce Blesk

„Svatba se odložila, budeme muset ze svých nároků slevit. Ženit se ale chci, protože svou přítelkyni miluji,“ řekl Blesku na premiéře snímku Slovo herec. „Při natáčení jsem se cítil režisérkou šikanovaný, ale to je dobře, protože pak podávám lepší výkony,“ směje se Ondra. Na premiéru filmu režisérky Beaty Parkanové ho jeho snoubenka nedoprovodila, protože hlídala děti. Nikola totiž pracuje jako učitelka v mateřské školce. 

Sokol má z předchozího manželství s herečkou Kateřinou Lojdovou dvě děti, dceru Ester (21) a syna Adama (17). Rozvedli se v roce 2011.

Fotogalerie
96 fotografií