Během představení seděla Dáda s Felixem v hledišti a oba pyšně hleděli na své děti Aničku (27) a Felixe (38), kteří v muzikálu účinkují. Po děkovačce, kdy potlesk nebral konce, se manželé přesunuli na večírek, kde byly nalité číše s vínem, což Patrasovou zaujalo.

Prázdné sklenky střídaly plné, takže byla herečka za chvíli dost uvolněná. To se zřejmě doneslo i dceři Aničce do zákulisí, protože podle informací Blesku se odmítla s matkou setkat. A tak ke stolku, kde stáli Felix s Dádou, přišel jen Felix mladší.

Došlo to tak daleko, že ovíněnou Dádu musela k autu dovést její manažerka. Ale než ji tam dovedla, tak herečka musela chytat balanc u pouliční lampy a do auta jí pomáhali přátelé - doslova ji na zadní sedadlo dostrkali.

Video
Video se připravuje ...

Nerozhodná Dáda Patrasová: Ostrá slova o Felixovi! A Valentýn slavila s Italem Vitem Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Chvíli po Dádě akci opustil i Felix Slováček, který se ke stavu své ženy odmítl vyjadřovat, stejně jako jejich děti.

Už z nich opravdu nemůžu. Rozhodla jsem se od nich veřejně distancovat a k ničemu se nebudu vyjadřovat. Oni si vůbec neuvědomují, jak nás to s Felixem poškozuje,“ řekla Blesku už před časem Anička Slováčková.

Fotogalerie
56 fotografií