Krasavice, jež se podle informací Aha! jmenuje Lenka Dragounová, je úspěšnou brněnskou podnikatelkou a původně dorazila s hercem Zdeňkem Mahdalem (62). Po pár chvilkách ale pohled svých kočičích očí zaměřila na snadnější cíl.

Mlsný kocour Felix dorazil bez manželky Dády Patrasové (66) a pozornost blonďaté dračice mu dělala více než dobře. „Je to dlouhodobá známá. Známe se dvacet let. Přeci když někoho potkám, nekopnu ho do pr*ele,“ řekl Aha! bez skrupulí Slováček, jenž si doteky Lenky vychutnával plnými doušky a ručkou šmátralkou bloudil po těle vnadné plavovlásky. Po pár sklenkách vína se dvojice pořádně odvázala a nenechavé prsty podnikatelky skončily ve Felixových ústech.

Po příchodu na čerstvý vzduch došlo na vášnivé polibky i přesto, že oba hlavní aktéři moc dobře věděli o přítomnosti fotografů. Manželku Dádu může trochu uklidnit, že pořádnou líbačkou setkání Felixe s Lenkou skončilo. Alespoň pro včerejší noc... „Pana Slováčka naložil jeho manažer do auta a odjeli. Dáma ve zlatých šatech pak čekala, až přijede taxi,“ prozradil Aha! další z návštěvníků.

Video
délka: 00:53.60
Video se připravuje ...

Felix Slováček bujaře oslavil své 79. narozeniny! Dáda měla stopku, dcera Anička chyběla Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Nový doprovod?

Po rozchodu s Lucií Gelemovou (39) v květnu loňského roku, s níž saxofonista randil dlouhých 7 let, se Felix pokorně vrátil k Dádě a i přes její alkoholová extempore stále stojí po jejím boku. Stačilo si však vyrazit bez manželky a dravá blondýnka ve zlatých šatech ostře zaťala drápky do Felixova ega. Jestli je Lenka, jež není pro Felixe žádnou neznámou, novým doprovodem do společnosti a co na to Dáda, je zatím ve hvězdách.

Fotogalerie
144 fotografií