Na začátku letošního roku se Roman Šebrle přiznal, že jeho 22leté manželství s jeho ženou Evou (45) je v troskách a budou se rozvádět. Proces je to ale dlouhý, a tak doteď k rozsudku, který by manželství zákonitě ukončil, nedošlo. Přesto si celou dobu bývalý desetibojař, který se ve společnosti rád dobře baví, užíval s různými kráskami. Nakonec ale zakotvil u krásné podnikatelky Lenky Kovaříkové.

S ní se poprvé veřejně ukázal na premiéře velkofilmu Jan Žižka, tedy krátce po tom, co dal na instagram jejich první společné foto z dovolené v Toskánsku, kde se s pohlednou maminkou čtyř dětí láskyplně líbá před jednou z italských památek.

Magazínu Showtime se zamilovaný pár podařilo trochu vyzpovídat a poprvé tak mluvit právě s novou láskou moderátora Primy. „Jsem zkoušená životem,“ přiznala v rozhovoru Lenka a je otázkou, co svými slovy myslí... Že by si také prošla rozvodem, stejně jako Roman? Při otázce na další svatbu se proto oba od srdce rozesmáli. „Svatba? Já ještě nejsem rozvedenej a bude svatba, jo?“ popadal se za břicho Šebrle. „No, uvidíme, co nás ještě čeká,“ dodal poté, čímž vlastně ale nevyvrátil, že se možná jednou Lenka stane jeho novou chotí.

„Já myslím, že jsme jako spousta jiných párů na začátku nějakého vztahu a ve fázi poznávání, takže uvidíme, co přinese čas,“ komentovala střídmě celou situaci pohledná blondýnka, s níž Roman Šebrle údajně randí asi tři měsíce.

Video
délka: 02:20.80
Video se připravuje ...

Roman Šebrle s novou partnerkou na premiéře Jana Žižky David Turek

Fotogalerie
66 fotografií