A právě poslední návštěva Milana i Míši nedopadla úplně nejlépe. Ne, že by se stal terčem zpěvaččina manžela Romana Tomeše (35), ale až moc se líbil jejich novému přírůstku. 

Tomešovi si totiž pořídili dalšího pejska. „My prostě k životu potřebujeme velkou smečku. A tak mám svou vysněnou holčičku. Vítej k Tomešákům, Bonnie! Už týden prozařuješ naše životy a vrátila jsi k nám domů světlo,“ přivítala nového člena do rodiny muzikálová kráska. Před časem jim totiž zemřel nejstarší a jejich úplně první pejsek Akord. 

Video
Video se připravuje ...

Muzikálová hvězda Michaela Tomešová: V rozevlátých šatech ukázala skoro vše! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

A na novou psí fešandu se k nim domů přijel podívat právě MilanPeroutka. „Rád jsem poznal vaše nový štěňátko. Takový celkem hravý,“ okomentoval prokouslé a krví zalité ucho. „Milda se jel poprvé k nám kouknout domů, tak má pěknou vzpomínku na Bonnie,“ dodala Míša. 

Michaela Tomešová, za svobodna Doubravová, randila s Milanem šest let, ale v roce 2012 se rozešli a záhy se Míša zamilovala do kolegy Romana Tomeše, za toho se v roce 2016 provdala a vychovávají syny Kristiána (5) a Jonáše (4). 

Fotogalerie
31 fotografií