Gregorová se sice prosadila jako herečka, původně ji to ale táhlo i směrem k medicíně či veterině. Přijímačky na VŠMU ovšem byly dřív a Hanku tehdy vzali... A u herectví již zůstala. 

Krásný Gassan

Už během studií jí učaroval její první manžel, jordánský lékař Gassan. „Byla jsem zamilovaná až po uši. Gassan byl velký fešák. Bylo mi devatenáct, když jsme se seznámili. Pravdou je, že v té době zde nebylo tolik cizinců, byli to především zahraniční studenti,“ prozradila v pondělí pro Nový Čas

V roce 1976 se vzali a o rok později se jim narodila dcera Rola (43). Manželé ale žili každý jinde – Gassan v Dubaji, Hanka s Rolou v Československu. Herečka nechtěla opustit své rodiče, kteří by po emigraci jejího bratra zůstali zcela sami. 

Láska s Brzobohatým rozbila dvě manželství

V roce 1980 se Hanka na natáčení filmu Noční jezdci seznámila s legendárním hercemRadoslavem Brzobohatým (†79). A Gassan musel stranou! Manželství nakonec skončilo rozvodem, Hanka ale dlouho sama nezůstala.

Ačkoli byl Brzobohatý v té době ženatý s Jiřinou Bohdalovou (91), jejich láska byla natolik silná, že se rozvedl i on a nakonec se milenci vzali a později se jim narodil i syn Ondřej(39). „Po sňatku s Radkem dostala Rola jeho příjmení,“ vysvětlila Hana. I Gassan se podruhé oženil, ale s dcerou se vídal i nadále.

Se změnou příjmení své dcery byl prý Gassan překvapivě v pohodě. „Vadilo mu hlavně to, že jsem se s ním rozvedla. Ještě teď, po tolika letech, když si občas voláme, tak mi to vyčítá. Už je ale znovu ženatý a má novou rodinu,“ řekla herečka Blesku. 

Brzobohatého a Gregorovou rozdělila až hercova smrt. I když od ní ale letos v září uplyne již 10 let, Hanka na něj stále často myslí. „Dá se říct, že pořád, dvaatřicet let se nedá jen tak zapomenout. Měla jsem štěstí, že jsem mohla žít s takovým chlapem, a on byl chlap po všech stránkách. Rovnej muž, hezkej a vychovala jsem s ním – myslím, že velice dobře – dvě děti. Byl ten, co mohl mít vedle sebe i o dost mladší ženu, měl obrovské charisma.“

Po smrti Brzobohatého si Hanka myslela, že už zůstane sama. Osud tomu ale chtěl jinak! Vitální a stále krásná dáma přilákala mladšího muže...

Snachy nesnášela

Vedle toho, jak otevřeně hovoří o svých vztazích, se herečka nikdy nebála ani komentovat vztahy svých potomků. Slavná jsou například její slova o první manželce jejího syna, Johaně Indrákové. Tehdy mu na svatbu i s Radoslavem dokonce odmítli přijít! 

„Mysleli jsme s Radkem, že má Ondra na víc. Snad ale půjdeme na jeho další svatbu,“ nechala se slyšet v roce 2008 pro deník Aha! Hana byla tehdy přesvědčená, že šlo Johaně jen o získání slavného jména. 

O moc lépe na tom ale nebyla ani Ondřejova další manželka, Miss World Taťána Kuchařová (34). „Nechci to shazovat, ale pro mě Miss World neznamená, že je to značka něčeho kvalitního,“ utrousila na její adresu. 

A co říká na Danielu?

To naopak jeho současná partnerka, novinářka Daniela Písařovicová (41), ta svou „tchyni“ konečně okouzlila! „Mně se líbí, znala jsem ji už předtím. Když je můj syn šťastný, jsem i já. Myslím, že je to hezká a chytrá holka,“ uvedla Gregorová v pořadu Showtime. 

Video
délka: 00:20.83
Video se připravuje ...

Gregorová přišla podpořit syna Ondřeje: Věřím, že to bude ještě lepší! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Fotogalerie
123 fotografií