Sexem je Ondřej Koptík posedlý a své choutky neprovozoval jen v soukromí, ale také před kamerou. „Bylo mi 18 let a dělal jsem to asi dva měsíce,“ přiznal se Koptík k fotografiím, na nichž souloží s ženou i s mužem, které se objevily v erotickém časopise Inspirace.

„Nebylo to pouze focení, ale i livechat, kde jsem se sám ukájel před kamerou. V té době to byly skvělé peníze. Přišel jsem si asi na 60 000 korun,“ zavzpomínal. „Nestydím se za to. Za sex se nikdy stydět nebudu,“ prohlásil, aniž by se začervenal. V časopise, který teď znovu publikoval 15 starý materiál, je dokonce popsáno, jak jejich sex probíhal. Má název Nahý Ondra v akci s podtitulem Zvrhlý mejdan.

Za své bere i Koptíkovo chlubení se vlastní fyzickou vybaveností a tím, že jeho „kobra“ dokáže stát na povel. Ze snímků to rozhodně nevyplývá... 

Koptík teď může zúročit své kdysi nabité zkušenosti i s novou milenkou Silvií Řehákovou (24). I ona ho ale může naučit ledasčemu novému. Za sebou má totiž také kariéru v erotickém průmyslu. Fotila pro pánské časopisy nejen u nás, ale i v zahraničí.

VIDEO: Podívejte se na rozhovor s Koptíkovou novou přítelkyní Silvií Řehákovou!

Video
délka: 03:12
1080p 720p 480p 360p 240p

Erotika jí zničila sen! Vyhozená finalistka Miss Řeháková o pornu a Jágrově holce! Thomas Kruchina, Jan Jedlička

VIDEO – Ondřej Koptík: Za sex s Hankou bych dal život! A jak to bylo s drogami?

Video
délka: 04:52
1080p 720p 360p

Ondřej Koptík: Za sex s Hankou bych dal život! A jak to bylo s drogami? David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
34 fotografií