Dvojice se společně poprvé ve společnosti ukázala na sobotním finálovém večeru soutěže Miss junior. Ondřej Koptík Blesku popsal, jak k jejich seznámení došlo.

"Silva mi začala psát na Facebook, tak jsem se s ní sešel, a pak už to šlo ráz na ráz. Stýkáme se dva týdny. Je to pěkně divoká kočka, ale mě to baví," svěřil se Koptík, který se s novou přítelkyní objevil na Miss junior. A i tam předváděli, že je to mezi nimi pěkně žhavé. Neustále se líbali, objímali a chvílemi to vypadalo, že si budou muset odskočit na toaletu.

Pornoherečka Silvie Řeháková, která randila se svalovcem z VyVolených Thomasem Castellem (41), udělá pro slávu vše. Snažila se vecpat do Miss Aerobic, ale tam rychle zjistili, že má blízko k pornu, tak jí dali vale. Před časem tvrdila, že měla poměr s bouřlivákem Tomášem Řepkou. Ten to popřel a chtěl na ní podat trestní oznámení za lživé tvrzení.

Prsatá blondýna se velmi ráda fotí s celebritami. A tak na jejím profilu najdete fotky s Leošem Marešem, Robertem Rosenbergem nebo Těžkým Pokondrem.

VIDEO: Koptík o důvodu rozchodu s Hanou Gregorovou: Drogová závislost!

Video
délka: 01:35.72

Koptík o důvodu rozchodu s Hanou Gregorovou: Drogová závislost! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
44 fotografií