Internetová mládež sleduje na sociálních sítích řadu influencerů. Od pornohvězd, přes bizarní postavičky k sošným mladíkům a vyvinutým slečnám. A právě jejich popularity, vzájemných potyček a hektolitrů bizáru umně využívá Tomáš Linh Le Sy, který je sám zápasníkem MMA. 

Vůbec první turnaj Clash of the Stars zorganizoval letos 22. ledna v Českém Těšíně a hlavním tahákem byl souboj influencerů Vercettiho a Datla, který vyhrál první sérii reality show Like House na Primě. Promotér má ale daleko větší ambice, než je současná podoba turnajů. Rád by se dostal až do O2 arény. A jak to vypadá s bitkami celebrit?

Jednání s Hanychovou

S Agátou Hanychovou i Kazmou jsme v kontaktu. Není to ale na denní bázi nebo podobně. S Kazmou jsme v kontaktu skrze jeho trenéra a od něj víme, že tam nějaká šance spolupráce do budoucna bude,“ poodhalil domluvy na další zápasy Tomáš Le Sy. 

Hvězdička Agáta Hanychová si pozornost mládeže získala již svým krátkým účinkováním v druhé sérii Like House. Zvládla by i zápas v ringu? „Agáta hodně sportuje a dokonce dělá přímo i bojové sporty, takže si myslím, že je skvělý adept na zápas Clash of the Stars,“ chválí modelku Tomáš Linh Le Sy.

Vysněný Mareš

Na jaře se v rámci soutěže Oktagon utkal v boxu Karlos Vémola s rapperem Marpem. Hip hopové interprety do své soutěže láká i Tomáš Linh Le Sy, na jehož druhé akci bojoval rapper Sensey. Jeho vysněným bojovníkem je český rapper Ektor. „Mám rád jeho hudbu. Líbí se mi i jeho charisma a vystupování. Přijde mi, že je to frajer. Že není sr*č a že by na ten zápas mohl mít,“ jmenuje další známou osobnost.

Na piedestalu všech zvažovaných fighterů ale stojí moderátor Leoš Mareš. Tomáš přiznává, že je to jeho největší sen, protože Leoše Mareše považuje za největší českou celebritu. A proti komu by ho postavil? „Někoho, s kým má třeba nějaký spor. To by bylo super, aby si ten spor vyříkali takhle na sportovní bázi. Kolikrát se tomu lidé smějou, že se spory takto neřeší. Jenže lidé, co se se nesnáší, si to rozdají férově v ringu a pak si podají s uznáním ruku. Vydobijí si navzájem respekt.“ Na začátku září bude tisková konference, na níž Tomáš Linh Le Sy odhalí zápasníky pro třetí turnaj Clash of the Stars.

Kolik berou influenceři za zápas, co říká na kritiku od Mikýře a proč nechce pozvat kontroverzní Shopaholicadel, prozradil promotér Tomáš Linh Le Sy pro Blesk Podcast:

Video
délka: 24:34.08
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: Hanychová a Mareš v ringu? Promotér Clash of the Stars odhalil své plány Jiří Marek

Fotogalerie
38 fotografií