Není 11. září opravdu zakleté a doletí v pohodě? Přijmou fanoušci Slavíka z Madridu jejího druhého manžela a bývalého provozního ředitele Semaforu Jiřího Plannera (87)?

A podaří se jí na oslavě nedožitých 90 let Slavíka z Madridu stmelit jeho rodinu? O to všechno má teď Olga obavy. „Jsem dost napjatá, mám nervy,“ přiznala také Aha! Olina s tím, že do Prahy dorazí samozřejmě i její syn Waldemar Matuška jr. (45).

V Divadle Broadway se totiž 16. září koná vzpomínkový koncert na Waldemara Matušku a Olga si vroucně přeje, aby tam byla pohromadě celá zpěvákova rodina. „A já bych tak moc ráda, aby na tu slávu do divadla přišel i Waldův syn z prvního manželství Mirek, jeho syn Matěj a vnuk Jáchym s maminkou. Vždyť jsme se naposledy viděli před devíti lety na křtu Waldovy knihy,“ přiznala Aha! Olina.

„To byla zrovna Jana Stryková těhotná a já od té doby Waldovo pravnouče Jáchyma viděla jen jednou,“ dodala s tím, že s Mirkem Matuškou (68), který žije v Hamburku, už hovořila. „Řekl mi, že dorazí i s ostatními, tak se vážně moc těším. A Waldík jakbysmet,“ komentovala Olga.

Dá se tedy předpokládat, že na oslavě zpěvákových nedožitých devadesátin v Divadle Broadway se objeví i jeho synové Mirek se svým potomkem a zvukař Matěj Matuška (42) s vnukem Jáchymem Matuškou (8) a herečkou Janou Strykovou (43), jež je Jáchymovou matkou. „To bych si opravdu moc přála i za Waldemara. Bylo to Waldemarovo přání, abychom se přátelili, tak snad mu tu radost uděláme,“ doufá Olga, ve které je teď prý malá dušička.

Video
délka: 01:00.33
Video se připravuje ...

Olga Matušková poslala pozdrav z Floridy: Divadlo Broadway

Jinak se se synem a manželem, zpěvákovým velkým kamarádem a Waldíkovým kmotrem, ubytuje u kamaráda a malíře Kristiána Kodeta (74). „Moc se s Waldíkem na všechno a všechny těšíme. Neustále mě ohlasy Waldových fanoušků utvrzují v tom, že je nenahraditelný. Na koncertě rozhodně zazní jeho hity, které hravě vystačí na celý večer. Jen se bojím, že nám oběma tam bude Walda moc chybět,“ říká Matušková, která se krom jiných samozřejmě chopí i mikrofonu a dokonce zapěje i její syn.

Olga Matušková má zakoupeny letenky na 11. září, jiné nebyly. Poletí tedy v den, kterého se všichni Američané děsí. Dodnes má každý před očima, jak 11. 9. 2001 teroristé vlétli letadly do World Trade Centra neboli Dvojčat a v mžiku tak nenávratně zničili chloubu New Yorku, chloubu celé Ameriky.

Fotogalerie
46 fotografií