Vdova po Jiřím Menzelovi (†82) Olga Menzelová se udržuje ve své fantastické formě různými způsoby. Pomáhá jí k tomu jóga, přerušované půsty či nejrůznější metody cvičení. Teď se podělila o jednu z nich! A to poměrně netradiční... 

Ve svých instagramových stories ukázala video, které zachycuje, jak to u nich doma občas vypadá. „Pořád se mě ptáte, jak a co cvičim... No takhle, třeba. Parta cvoků,“ smála se Menzelová, na které v tu chvíli visely dvě z jejích tří dětí – nejstarší Anička (v zimě jí bude 14) a nejmladší Bertík (3). 

Záběry natáčel její partner, přední český egyptolog Miroslav Bárta (52). Ten zpoza telefonu vyzýval ještě prostřední Evičku (7), aby na mámu vyskočila také. Holčička uposlechla a Menzelová se pohybovala po kuchyni ověšená drobotinou jako vačice. „Tohle všechno jsem porodila,“ smála se. 

Menzelová je známá tím, že její rodinný život tak úplně nezapadá do českých konvencí. Když se v roce 2004 vdala za oscarového režiséra Jiřího Menzela, ustanovili si dohodu, která Olze umožňovala udržovat vztahy i s jinými muži. S kameramanem Jaroslavem Brabcem (68) pak zplodila dceru Annu Karolínu.

O několik let později přivedla na svět Menzelovu dceru Evu Marii a jako posledního porodila syna Alberta, kterého má s egyptologem Bártou. Všichni tatínci spolu prý vždy vycházeli na výbornou. 

Video
délka: 03:04.56
Video se připravuje ...

Olga Menzelová: Bojím se, že mě Jirka bude chodit strašit a praští mě přes ruce! Luboš Procházka

Fotogalerie
125 fotografií