„S paní Martou Kubišovou jsem v telefonickém kontaktu. Daří se jí velmi dobře. (…) Informaci, že to vypadá velmi dobře, mi potvrdila i její dcera Kačenka a rodinní přátelé. Víc bych nechtěl být ohledně zdravotního stavu paní Marty Kubišové konkrétní,“ uvedl zpěvaččin manažer Petr Větrovský pro primácký Showtime.

Kubišová musela přitom podstoupit akutní operaci. Podle informací Tn.cz se mělo jednat o perforaci střev. K převozu do nemocnice došlo už v noci na pátek. Teď by se podle všeho měla na Homolce pomalu zotavovat.

Tedy, pomalu... možná spíš rychle, když vezmeme v potaz, jak se Marta ke své nemoci postavila. Hned, jakmile se jí trochu ulevilo, se zajímala hlavně o své nasmlouvané akce, v čele s listopadovým vystoupením v kině Lucerna. „Její první slova, potom co mi zavolala, byla ‚Petře, tu Noc s legendou a celé turné stíhám, nemusíte mít strach.‘ Já jsem měl přitom strach o ni, a ne o turné,“ odhalil také v Showtime její manažer.

„Marta je za každé situace zodpovědná a podle jejích prvních vět jsem věděl, že to dobře dopadne,“ doplnil šťastně Větrovský.

Video
délka: 03:13.68
Video se připravuje ...

Marta Kubišová letos oslaví 80: Zpívání je pryč, ani se mi nestýská! David Turek

Fotogalerie
49 fotografií