Blesku Větrovský napsal SMS. "Paní Marta Kubišová byla hospitalizována v Nemocnici Na Homolce, kde se podrobila úspěšnému lékařskému zákroku. Její stav je dobrý a zdárně se zotavuje. Děkuje všem fanouškům a příznivcům za velkou podporu a společně se svou rodinou žádá média o respektování soukromí, které teď potřebuje. Děkuje za pochopení," uvedl promotér.

Kubišová byla do nemocnice převezena v noci na pátek kvůli takzvané akutní perforaci tlustého střeva, čili protržení. Už v červnu krátce před slavnostním uvedením divadelního recitálu Marta na pražské Kampě, jenž vznikl v rámci předčasných oslav jejích 80. narozenin, Kubišové nebylo dobře. Když si od pražského primátora Zdeňka Hřiba (41) přebírala medaili čestné občanky metropole, udělalo se jí zle. 

„Nebyl tam vzduch, moje kamarádka letěla otevřít okna. Horko těžko šlo ale pootevřít jen jedno okénko a k tomu mě odtáhli. Cítila jsem studený pot – přesně takový, který před šesti lety předcházel mýmu prvnímu infarktu!“ popsala bezmála před dvěma měsíci Blesku zpěvačka.

Video
délka: 03:13.68
Video se připravuje ...

Marta Kubišová letos oslaví 80: Zpívání je pryč, ani se mi nestýská! David Turek

Fotogalerie
26 fotografií