Martin Zounar, jehož si televizní diváci zamilovali coby Bohdana Švarce v nekonečné Ordinaci v růžové zahradě 2, se proslavil už coby mladíček - třeba v seriálu Chlapci a chlapi, co vypravoval o slastech i strastech povinné vojenské služby, či Bylo nás šest, kde ztvárnil vysokoškoláka. Tehdy se ovšem pyšnil štíhlým tělem. Postupem času se pak pořádně zakulatil, dokonce tak moc, že šlo o zdraví. Vyhledal proto pomoc odborníků a pustil se do hubnutí.

Zatímco jiní by to možná po měsíci, po dvou vzdali, Zounar se drží - a shazování kil mu jde naprosto báječně. Na sociálních sítích se pak chlubí váhovými úbytky, které jsou skutečně markantní. Ještě pár let zpátky by si jistě nedokázal představit, že by se polonahý navléknul do upnutého trikotu, aniž by se bál, že mu z něj vypadne pupek. Nejenom, že dnes pupek nemá, ale ještě navíc se dá říct, že mu to sluší, jelikož vynikla jeho mužná hruď!

Video
délka: 03:30.68
Video se připravuje ...

Hubnoucí Martin Zounar: Partnerka je nadšená, že si na něj zase vidím Kisa Císařová

„Jste borec,“ píší mu teď překvapené fanynky na sociální síti, zatímco herecké kolegyně jeho odvážný outfit upřímně pobavil. „Netuším, co v tomhle budeš hrát,“ zděsila se například herečka Regina Řandová (54), a herečka Jana Paulová (67) mu, stejně jako zpěvačka Monika Absolonová (45), jenom poslala celou řadu rozesmátých emotikon. Jisté je však jedno: s touhle formou a v tomhle upnutém overálku by si klidně mohl střihnout roli i v nějaké té komiksové Marvelovce!

Fotogalerie
42 fotografií