Deník Aha! má jeho text k dispozici. „Nepozvala jsi mě na vzpomínkový koncert na tátu! Asi jsi zapomněla, že jsem jeho dcera a to mi nikdo neodpáře!“ stojí ve zprávě pro Ivanu, se kterou neměla Dominika nikdy ideální vztah. „Každý máme v životě problémy. Já jsem se s nimi poprala, ty jsi mě neprávem zavrhla a myslím, že s Tvým postupem by táta nesouhlasil. Naštěstí nejsi moje máma!“ dodala ve zprávě Dominika.

To, že ji kvůli problémům z minulosti Ivana odepsala z rodiny, Dominiku bolí. Ale... „Vnucovat se nebudu! Až budou mé mladší sestry dospělé, ráda bych s nimi o všem mluvila. Momentálně nemám šanci, protože jsou pod vlivem Ivany a jejích pravd,“ okomentovala to nejstarší Slavíkova dcera. „Přeju, aby se vzpomínkové koncerty na tatínka povedly, i když bez něj už to prostě nebude ono,“ vzkázala Dominika z Finska, kde žije.

Přiletí za týden

Dominika přiletí do Prahy příští týden o víkendu. Navštíví svoji maminku a také se chystá na společný koncert kapel Helloween a Hammerfall v O₂ areně, který proběhne 30. června.

Aréna hvězd – Největší koncertní bomba už v září 2022! Michal David, Monika Absolonová, Dalibor Janda a spousta dalších. Vstupenky si zajistíte ZDE!

Video: Dominika Gottová: Na tátu si vzpomenu při dobrém jídle a při písni Pro tebe

Video
délka: 04:08.12
Video se připravuje ...

Dominika Gottová: Na tátu si vzpomenu při dobrém jídle a při písni Pro tebe 

Fotogalerie
42 fotografií