Věřila, že jejich komunikace bude mít pozitivní výsledek, když už se s Vojtěchem znali z doby, kdy Dominika v Česku pracovala jako produkční v rádiu a byla s ním často v kontaktu. Ale spletla se. „Pan Vojtěch mi napsal, že momentálně není na ambasádě žádná volná pozice, že není možnost se mnou nyní navázat spolupráci,“ sdělila včera Aha! Gottová s tím, že s novým velvyslancem ráda zůstane v kontaktu, kdyby se náhodou situace změnila.

Stále bez práce

Sám Vojtěch na náš dotaz do uzávěrky tohoto vydání nereagoval. Každopádně Dominika musí v hledání nové práce znovu zabrat. „V security agentuře jsem sice na konci roku udělala zkoušky, ale zatím pro mne nemají volné místo ve svých objektech, kterým poskytují zaměstnance. Takže pořád čekám a do toho se snažím hledat i dál,“ dodala k tomu Dominika, jež má problémy ve Finsku najít práci už od loňského května, kdy se do země zpět za svým manželem, muzikantem Timem Tolkkim (55) přistěhovala.

Vyjádřilo se i ministerstvo

K informacím o tom, že by Dominika Gottová ráda pracovala pro českou ambasádu v Helsinkách, se vyjádřilo i samotné ministerstvo zahraničí. „S paní Gottovou žádná komunikace ohledně jejího pracovního uplatnění na velvyslanectví ČR v Helsinkách neprobíhá. Žádná pracovní pozice na tomto zastupitelském úřadě není ani k dispozici,“ oznámila Aha! mluvčí Lenka Do.

VIDEO: Dominika Gottová po pěvecké premiéře: Další song? Nevylučuji to...

Video
Video se připravuje ...

Dominika Gottová po pěvecké premiéře: Další song? Nevylučuji to... Luboš Procházka, Lukáš Červený

Fotogalerie
34 fotografií