Gábina na své postavě opravdu dře, protože není nejvyšší, a každé kilo navíc je na ní vidět. Téměř nikdy nevychází bez nalíčení a svůj obličej často na snímcích žehlí nějakým filtrem. Což jí už nejednou fanoušci vytkli, naposledy, když zveřejnila selfie s Lucií Vondráčkovou (41). 

Před zveřejněním fotky totiž asi usoudila, že je opět potřeba ubrat si opticky nějaký ten rok, a tak společné foto s Lucií upravila ke své spokojenosti.

„Filtry pokazily vše krásné,“ komentovala ještě mírně jedna ze sledujících novácké moderátorky. „Souhlasím!! Nádhernou Lucii úplně zhyzdila!“ přidala se další, která poukázala na to, jak nepřirozeně Lucie na fotce vypadá a že ve skutečnosti je mnohem krásnější.

VIDEO: Gábina Partyšová po dvou rozvodech: Zanevřela na chlapy? Samota mi vyhovuje, až mě to děsí!

Video
délka: 03:18.64
Video se připravuje ...

Gábina Partyšová po dvou rozvodech: Zanevřela na chlapy? Samota mi vyhovuje, až mě to děsí! Markéta Reinischová

„Přesně tak!!!! Já jsem se tedy v první chvíli až lekla a Lucku jsem skoro nepoznala. Proč, pane bože, takhle kazit přirozenou krásu,“ nechápe ani další sledující.

A tak je překvapivé, že se Gábina rozhodla jít s kůží na trh a ukázala se bez špetky líčení. Pravda je, že se vyfotila u sebe doma na zahradě a to je místo, kde skutečně žádné líčení nepotřebuje. Na první pohled to není ta hvězdná moderátorka, ale žena z davu... Na druhou stranu prostě vypadá na svůj věk a za to není potřeba se stydět. 

Fotogalerie
52 fotografií