Na Instagramu se Týnuš v pátek pochlubila krátkým videem z Milána a připsala k němu (v angličtině): „Náš perfektní večer v Miláně.“ Na záběrech se pořádně nakrucovala a působila jako ta nejspokojenější kočka na světě.

Pochlubila se i záběry na dobré jídlo a pití, parádní výhled a vše možné. A v záběrech u Duoma se objevil dokonce i její přítel, Ital Davide Nebbia. „Tvoříte dokonalý pár,“ napsala jim jedna fanynka a další lidé v komentářích přizvukovali.

V dalším příspěvku z milánského předávání cen About You Awards influencerka mezi řečí prozradila i nějaké vlastnosti svého přítele.

„Tuhle fotku na ‚red carpet‘ jsem nám musela s italskou ochrankou vyhádat já, protože ten můj Ital se spokojil s odpovědí, že nás tam nepustí, přestože že už tam nikdo nebyl. Tak nevím, kdo má víc italskou povahu. Každopádně celý večer byl velký zážitek ve společnosti neskutečně zajímavých lidí! Moc jsme si to užili,“ napsala Týnuš, vlastním jménem Kristýna Třešňáková. Jelikož ji její prořízlá pusa a upřímnost živí, není divu, že neměla problém si vyhádat fotku na červeném koberci, i když byl vlastně fialový.

Už vážněji ale před časem prozradila, že Davide je hodně veselý a energický, což jí vyhovuje. Stejně tak oceňuje způsob, jakým s ní dokáže komunikovat. Vypadá to, že je tak brunetka po delší době zase šťastná. Zatím je jejich vztah ale tak trochu na dálku. Nechtěli by to změnit?

„Byt má jak tady v Praze, tak v Itálii a střídá to pravidelně. Jeden týden Praha, druhý Itálie a takto pořád dokola. Já se zatím neplánuji stěhovat, ale kdo ví, co bude v budoucnu,“ odhalila Třešnišková pro eXtra.cz, jak to s italským podnikatelem zrovna mají.

Youtuberka a blogerka před Nebbiou randila s bývalým trestancem Ladislavem Biseniem, ale jejich vztah skončil velmi záhy a bouřlivě. Předtím měla dlouhodobý vztah s Viktorem Hajíčkem. Právě s ním také byla v roce 2018 na dovolené v Istanbulu, kde navštívili bar, kde došlo k nehodě při ohňové show. Týnuš tehdy utrpěla vážné popáleniny a trávila dlouhé měsíce v nemocnici, než se dala dohromady. Zůstaly jí sice jizvy, ale zpětně je samozřejmě hlavně ráda, že vůbec přežila. 

VIDEO: Popálená Týnuš Třešničková: Co má společného s filmem Můj příběh?

Video
délka: 00:55.44
Video se připravuje ...

Popálená Týnuš Třešničková: Co má společného s filmem Můj příběh? Falcon

Fotogalerie
74 fotografií