Taťána Kuchařová na svém instagramu poprvé promluvila o náboženství. Na přímý dotaz fanoušků zareagovala ve svých stories. „Jsi, Táni, věřící?“ zeptal se jeden z modelčiných příznivců a ona bez obalu odpověděla. „Ano, jsem...“ To, k jaké církvi se řadí, ale neprozradila. „Víra je přesvědčení o věcech, které nevidíme,“ uvedla o svém vyznání. 

I kvůli víře byl pro modelku rozpad manželství velmi nepříjemný. Ještě v červnu pro ni Brzobohatý jako překvapení k výročí zorganizoval obnovení církevního slibu, který brala Kuchařová velmi vážně. 

„Na lásku nezanevřu nikdy. Iluze jsem sice ztratila, ale ideály nikoli. Ani na manželství nezanevřu. Dala jsem manželský slib, navíc církevní, brala jsem to vážně a dávala jsem ho na celý život. Až čas ukázal, že naše manželství nebylo takové, jaké jsem si myslela, že je,“ posteskla si pro Story. 

Zároveň uvedla, že jsou věci, které by měly být svaté a měly by být brány s pokorou. A právě jednou z nich je i církevní slib manželství. Protože takový svazek nejde rozvést, je teď potřeba ho anulovat. 

„Na mě teď ještě čeká poslední věc, a to anulace. Protože zkrátka nebylo to upřímné. Mně na tom záleží, takže se budu snažit o anulaci tohoto církevního svazku, kterej bohužel z jeho strany nebyl upřímnej,“ svěřila se Blesku Miss World 2006. Ta je s Ondřejem oficiálně rozvedena soudem, ale před Bohem jsou stále svoji.

VIDEO: Bez urážky Zuzany Bubílkové

Video
délka: 04:26.64
Video se připravuje ...

Bez urážky Zuzany Bubílkové: Zuzana Bubílková

Fotogalerie
130 fotografií