Jenom málokterá celebrita se „odváží“ dát na sociální sítě své selfíčko, kde je třeba neupravená, nenalíčená, anebo třeba s rozcuchanými vlasy. Většina z nich si totiž kolem sebe buduje kult dokonalosti. Ne však herečka Ester Geislerová, mladší sestra herečky Anny (46) a výtvarnice Lenky (47). Ta na instagram klidně nahrála fotku, na níž nemá na tváři ani stopu make-upu. Všechny její příznivce okamžitě zaujalo, že bez výrazného líčení viditelně omládla.

„Čím dál víc krásnější,“ konstatovali obdivně její fanoušci, jichž má jenom na této platformě přes 56 tisíc. Další zase zaujal nepřehlédnutelný prstýnek, s nímž Ester pózuje. Ten jí totiž daroval její partner, mladý herec Martin Hronský Krupa (27), kterého Ester potkala při natáčení Anatomie života. Přestože seriál nebyl tak úspěšný, jak se očekávalo, a tak se upustilo od natáčení dalších řad, pro Ester a Martina šlo o natáčení nepochybně osudové. 

VIDEO: Ester Geislerová: Já ležela na JIPce a rodina popíjela šampaňské

Video
délka: 02:50.56
Video se připravuje ...

Ester Geislerová: Já ležela na JIPce a rodina popíjela šampaňské Adam Balažovič/BPŽ

„Je ten prstýnek taky kouzelný?“ ptali se někteří zvědavci. „Je od Martina, tak je pro mě důležitej,“ reagovala modrooká herečka, pro kterou je modrý prstýnek „třetím okem“, obratem. Přestože se zdá, že ho má na levé ruce a mohlo by jít o prstýnek zásnubní, ve skutečnosti šlo „jenom“ o dárek k narozeninám, který od Krupy dostala na dovolené na Kanárském ostrově Fuerteventura. A že ho tedy nosí na „špatné“ ruce? Kdepak. Fotky pořízené jako selfie jsou vždy zrcadlově obrácené...

Fotogalerie
51 fotografií