Herečka a modelka Ester Geislerová ráda cestuje a málokdy v novém městě vynechá místní hřbitov. „Život na hřbitově. Vždycky jsem na nich cítila dobře. Všechno se na nich vyjasní a srovná. Myšlenky se zařadí do svých pořadníků nebo se rozpustí,“ netají se zrzka, která svou netradiční zálibu přiznala na sociální síti.
„Za školu jsem občas chodila na židovský hřbitov a dívala se z něj na školu a četla si nebo si kreslila. V Paříži jsem, poslední dny pobytu, chodila 'za castingy', na pařížské slavné hřbitovy. Většinou jsem si sedla na lavičku a četla si a byl to kvalitněji strávený čas.“
VIDEO: Ester Geislerová na premiéře LOVEní: Na lásku se spěchat nemá
Ester Geislerová na premiéře LOVEní: Na lásku se spěchat nemá Jana Marvanová, Jan Jedlička
„Nebo jsem si prohlížela sochy, dekory, jména a fotky, zvláštní data a květiny,“ svěřila se na sociální síti Ester, která se v mládí živila jako modelka. V roce 2002 se stala vítězkou národního finále modelingové soutěže Elite Model Look Czech Republic 2002 a nabídky se jí jen hrnuly.
Kariéru modelky ale ukončila po dvou letech kvůli mateřství. V roce 2005 porodila dvojčata - dceru Miu Rosu a syna Jana Etiena.